Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a legszebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legszebb csajok általában buták, idióták és a legnagyobb barmokhoz vonzódnak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 01:37
1 2
 11/19 Obi wan Kenobi ***** válasza:
Mert amelyik okos és szép is anak van annyi esze hogy nem áll szóba veled....
2011. okt. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ez így nem igaz. Ne általánosíts! Az én baráti körömben van pár nagyon csinos lány, akik okosak is, ráadásul van hunoruk. Az egyetlen probléma, hogy mindegyik foglalt. Mondjuk egyiküket folyton átverik a csávok, mert mindig bunkókkal jön össze. Hogy miért hozzájuk vonzódik? :/ Jó kérdés, szerintem ahhoz van köze, hogy mindenkinek az kell, ami nem lehet az övé. Ha valaki tapló (mellesleg jól is néz ki) az olyan elérhetetlennek tűnik. De nem tudom, én erre gondoltam...
2011. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A fiatalabb lányok között még ez általános, éretlenek.


Később normalizálódik a helyzet. De amíg így viseltetsz irántuk, addig semmi jóra ne számíts.

2011. okt. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Igazából csak azért, mert a barmoknak van önbizalmuk, néha több is a kelleténél, lazán közelitik meg a csajt és nem reszkető hanggal vagy feszengve...


Igaz, ha én lány lennék, egyáltalán nem ez lenne a döntő...hanem az hogy szimpatikus vagy sem...

2011. okt. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mert a buták, idióták és legnagyobb barmok általában férfiasak. A vézna, szemüveges, hosszú hajú pasik nem a zok(Nekem legalábbis nem jönnek be...)És igen, ők legalább mernek kezdeményezni. Persze az olyan pasik, akik egyszerre okosak, normálisak, és férfiasak...na az az igazi :D
2011. okt. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az hogy mernek kezdeményezni és férfiasak ezek a pasik( buta barmok ), az már elég egy nőnek, hogy leálljon a pasival?Azért egy kapcsolathoz, kell sokminden ... az hogy férfias és kezdeményez az legfeljebb arra jó, hogy kivánja a csaj miközben jól megdugja ez a pasi de a butaságával és bunkóságával kell utánna számoljon a csaj.Ez ugyanolyan mintha azt mondanám, hogy én a dögös miniszoknyás csajokat birom, mert nőiesek és kivánom őket és nem szégyenlősek és tudnak bulizni...mikor ez édes kevés a boldogsághoz.Ez tiniálom, osztják a csajok az észt, de azt se tudják miről beszélnek, az első csalódásig.
2011. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Rossz az ízlésed.
2011. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben rengeteg kivétel van, magamat is ide sorolnám:D amúgy meg azért hülyék, mert erre van igény, sajos nem az eszükért szeretik a lányokat. Minden érmének két oldala van, és azt is tudjuk, hogy a barmok találják meg a párjukat.

17/L

2011. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ez amúgy fordítva is így van. Mivel a leghelyesebb pasik 95%-ának is a buta, viháncoló plázap.Csák jönnek be...

De mondjuk azt nem értem hogy itt tök sok pasi azt mondogatja folyton hogy "nekem a csendes,normális lányok jönnek be". Na én szerintem ilyen vagyok (mások szerint is) de érdekes módon én a valóságban nem nagyon találkozok ilyen fiúkkal... pedig szerintem nem vagyok se csúnya, se olyan kifejezetten szép. Bár akinek eddig küldtem képet többszöri beszélgetés után (amikor már valamelyest ismernek) azok azt mondták szívesen elfogadnának barátnőjüknek... (amúgy meg nehogy azt higgyétek hogy mindenkinek küldök képet,sőt!:D) Na mind1 csak ennyit akartam:)

14/l

2014. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!