Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk. Milyen színű szemű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Milyen színű szemű és hajú lányok jönnek be legjobban?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 10:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Nekem szőke haj, barna szem
2011. okt. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

bármelyik, amelyik nem a pénzre hajt.

Mindegy milyen a szeme/haja színe, ne legyen nyafogós pi***a, és ne azért legyen velem, mert van 2 BMW-m. Ebből már elég.

2011. okt. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem válogatok.
2011. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A külső nem számít nekem.
2011. okt. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
világosbarna-középbarna (hosszú) haj és kék szem.
2011. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 LadyLee ***** válasza:
65%
" Ne azért legyen velem, mert van 2 BMW-m" LOL Ha tényleg nem golddiggert keresel, akkor minek a felvágós kocsi? Pláne kettő, amikor úgyis csak egy segged van. Ezek után legalább ne nyavalyogj, hogy "jaj, csak a pénzem kell nekik". Inkább azon gondolkodj el,. hogy tudsz-e egyáltalán mást nyújtani...
2011. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
azért mer BMW fan vagyok. Leszarom, hogy felvágós kocsi, vagy nem, nekem BMW kell. Amúgy meg még soha egy nő után sem futottam. Szóval nem csajozásra vettem őket, hanem mert szeretem a BMW-t. És még soha egy lány kezébe nem adtam a kulcsokat, és volt egy pár, akinek ez tett be...
2011. okt. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :)
2011. okt. 21. 11:20
 9/23 LadyLee ***** válasza:

Kedves BMW fan. Rendben van, de tudod van az a mondás, hogy aki kurv@nak meg, ne csodálkozzon, hogy megb@sszák.


Aki pedig úgy néz ki, mint egy olcsó hölgyekre hajtó, gazdag de felületes pasi, az meg ne csodálkozzon azon, ha ennek megfelelő hölgyikéket fog vonzani.


Javaslom, hogy keress olyat, akinek van saját élete, karriere, fizetése - az kisebb eséllyel fog kizsigerelni.

2011. okt. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%
A kék hajú, szőke szemű lányok :)
2011. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!