Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan kell (jól)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan kell (jól) fiúzni? És hol lehet a legjobban? 18 éven felüliek válaszát várom.

Figyelt kérdés
Úgy, hogy tényleg ne egy nagy beégés legyen belőle. Nem igazán értek még a fiúkhoz. :(
2011. febr. 11. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiúk előtt nem lehet leégni:D Csak ha gyökér vagy, akkor meg az a tanácsom, hogy ne legyél az.
2011. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zsani17. válasza:

sziasztok

nekem van 1 barátom akit nagyon szeretek!!

és ő is engem legalábis ugy gondolom szerintetek mivel csábithatnám el igy sex terén mert még nem fekütem le vele de ő már monta és énis akarom szerintetek mivel lehet 1 fiut nagyon fől itgatni és csábitani légyszi segicsetek!!

2011. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb leírni hogy mit NE csinálj:

1) Ne élősködj! Semmit nem kell fizetni/venni neked. Főleg drága dolgokat nem. Mi sem fáról szedjük és te is el tudsz menni dolgozni/kérni anyutól.

2) Ne nyivákolj, ne nyafogj, ne hisztizz. Soha.

3) Bármennyi intelligenciával is rendelkezel, mindig annak a maximumát mutasd. Láttam olyan lányt aki szándékosan eljátszotta a totál ostoba agyhalott libát, mert az x/y feminista fórumon azt olvasta hogy mi azt szeretjük. No comment...

4) Ne parázz! Az garancia arra hogy valamit elrontasz.

Csak szépen, mosolyogva, természetesen!


Na, ha ezekből egyiket sem követed el, akkor már olyan nagy baj nem érhet.

(UI.: az is nagyon fontos hogy jól válaszd meg a célszemélyt, ide viszont elengedhetetlen a tapasztalat)

2011. febr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
zsanika drága, neked most nem fogok a lelkedbe taposni, de írhatnál rendesebben, mert ocmány hibákat követsz el. Egy pasi mindig kívánja a nőt. Elég a látványod, ha pedig egyértelműen elkezded csókolni meg mondod neki, hogy kívánod, sikered lesz.
2011. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PT-Daniel ***** válasza:

Szerintem jobb, ha ezt a kerdest fiuknak teszed fel!

Elvegre mi tudjuk jobban, hol szeretünk ismerkedni es mivel lehet felkelteni az erdeklödesünket.


Ha tartasz a beegestöl, tanacsolom, hogy mellözd a bulihelyeket, ahol a haverjainkkal szorakozunk. Ilyenkor a legtöbb srac a haverjai elött jatsza meg a nagymenöt vagy a szivtiprot es a közös idiota röhöges olykor fontosabb, mint egy lehetseges ismerkedes.

2011. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!