Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy letisztázódjo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy letisztázódjon benne ez az érzés?

Figyelt kérdés

Egy fiú osztálytársam már több mint egy éve eléggé bele van bolondulva egy osztálytársnőmbe. Nem viszonzott a dolog. Újonnan elkezdtünk beszélgetni, hülyéskedni. Mostanában mondták nekem, hogy olyan aranyosan néz engem, és lehet, hogy tetszek neki. Viszont még mindig tetszik-eli az előző lány képeit facebookon, és senki másét. (Tudom, tudom ne ott éljek. Nem is ott szoktam, csak feltűnt.) Néha rá-rápillant a suliban is. Bár nem nagyon mertem ezt figyelni. Azt sem tudom, hogy engem szokott-e nézni, csak néha kapom el a tekintetét. Nem tudom, hogy végül is tetszek-e neki, vagy még az előző lány tetszik neki. Esetleg mindketten? Ha így is van egyikőnk csak jobban. Bár azzal is megelégednék ha ezt megtudnám.

Nem tudom eldönteni, hogy hogyan kéne viselkednem vele. Az elmúlt két napban szinte nem is beszéltünk, mert nem merek lassan ránézni sem. Nincs miért beégni, nyilván nem fogom elmondani neki, hogy tetszik. De akkor is... Mit csináljak szerintetek? 16/L


2011. okt. 21. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova magaddal (vagy csoportosan), beszélgess vele, érd el. De egyébként

mi lesz ha megtudja, hogy tetszel neki? Ilyen ez, hajlandónak kell lenni valamilyen szinten kiszolgáltatottnak lenni. Az, hogy megbánt valaki, (vagy nem jössz be neki) mindig benne van a pakliban, de ha sosem kockáztatsz, sosem tudod meg. Számíts arra, hogy nem jössz be neki, hogy ne érjen (olyan nagy) csalódás, de ha bejön, akkor örülhetsz. Bátorság. Öcsémnek más tetszett, miközben ő tetszett egy lánynak. A lány nagyon megharcolt érte, és azóta is (évek) együtt vannak.

2011. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!