Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tul nagy a hozzam a pasi ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul nagy a hozzam a pasi ha 17 eves es en most toltottem a 13-at? Nem akar semmit tolem amibe en nem lennek benne

Figyelt kérdés
Kerlek beszolasok nelkul
2011. szept. 4. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Röviden és tömören: igen.
2011. szept. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Inkog Nito ***** válasza:

Sok.Szerintem ez már sok.

17/f

2011. szept. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
voltam 17 és abban a korban ritka aki egy idő után nem akar valamit... ha nem most, 1 év múlva... járás, filmezés, sétálás, esetleg a kezetek lassan eltéved egy csók közben... jobb lenne a korban hozzád illőknél maradni...
2011. szept. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te még kis szar vagy.
2011. szept. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy német mondás szerint: Ha meg akarsz dugni egy lányt, mindig legyél kedves velük.
2011. szept. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ok kosz az eddigi valaszokat lehet h telleg tul nagy
2011. szept. 4. 23:45
 7/11 anonim ***** válasza:
TÉNYleg nagy hozzád kicsilány
2011. szept. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha lefeküdtök, akkor mindegy, hogy te benne voltál vagy sem, a fiú bűncselekményt követ el
2011. szept. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát amíg a fogalmazásodon is látszik, hogy KICSI vagy, addig biztos túl NAGY hozzád. XD

Amúgy meg lehet, hogy olyat nem tesz, amit te nem akarsz, de lehet, hogy egy kis törperibi vagy, aki bármiben benne van, attól az még akkor is kiskorú megrontása, akárhogy is.

Szerintem maradj a fiattaloknál és a kézfogásnál, puszinál még egy jó ideig, a stácnak meg hagyd meg, hogy találjon egy 16 éves, mindenben benne lévő csajt. Nem egy súlycsoport vagytok, az fix.

2011. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyádék tudnak a srácról?
2011. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!