Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek homofób lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek homofób lányok?

Figyelt kérdés
Valahogy mindig leszbikusokkal sikerül megismerkednem....
2011. okt. 23. 11:52
 1/5 DiMalto ***** válasza:
73%
léteznek normális emberek...?????
2011. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Léteznek.

A homofób nem azt jelenti, hogy nem homokos, csak nem szereti a homokosokat. Bár a kettő kizárja egymást.

2011. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Persze, bár manapság vicc, de mindenkit homofóbnak hívnak. Én például nem bírom a magamutogató melegeket, nem érdekel, hogy nő vagy férfi, de ettől még nem vagyok homofób.
2011. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
van szerencsém egy-kettőhöz. szóval, léteznek. nyugi.
2011. okt. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
57%

Jelen! :D


Egyébként én az vagyok, és egyáltalán nem zavar, hogy mindig lehurrognak. Van egy értékrendem és ebbe nem fér bele, és tudom, hogy van olyan ember akinek belefér. Ennyi.

Én csak azon vagyok kiakadva, hogy pont akik az elfogadást ,,hírdetik" nem tudják elfogadni azt, ha valaki más véleményen van. :D

2017. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!