Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek még ilyen lányok (lent)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen lányok (lent)?

Figyelt kérdés

-van érdeklődési köre, lehet vele beszélgetni

-a közös program nem abból áll, hogy a bevásárlóközpontban ruhákat nézegetünk

-szeret fényképezni :D lehetőleg nem telefonnal

-szívesen jár kirándulni, biciklizni

-ragaszkodó, romantikus

-nem ment át rajta egy fél város

-nem sminkeli agyon magát

-normális ruhákat hord, nem látszik ki mindene

-nem vágyik semmiféle plasztikai műtétre (gondolok itt: mellnagyobbítás, ráncfelvarrás, zsírleszívás stb.)

-17-18 éves


2011. ápr. 4. 20:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
hát azért a 17-18 éves eléggé szűkíti a kört, már csak néhány példány van, de azok is fogságban élnek.
2011. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
Minden igaz rám kivéve a kor (16 vagyok)...,
2011. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
rám minden igaz csak 14 vagyok..
2011. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Igen, csak 85%. hogy mellé még csúnya is :)
2011. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
17 leszek nyáron de nekem is vannak elvárásaim ^^
2011. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! sorolhatod őket :D
2011. ápr. 4. 20:32
 7/34 anonim ***** válasza:
Te ugyanazt keresed, mint én, csak én néhány évvel idősebb kiadásban. De az igények ugyanazok. Nem akarlak elszomorítani, de én még csak nem is találkoztam hasonlóval sem. Mindegyik kitételnek az ellenkezője érvényesül.
2011. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Igen, vannak ilyen lanyok! :D En is pont ilyen vagyok, es mit ad Isten,18 leszek :)

Amugy szeretek fenykepezkedni, nem telefonnal, de EGY telefonos kepem van!

2011. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:

20.29-es vagyok


Szeretem a sportosan izmos srácokat, dee egyáltalán nem a mű lufi izmosakat. A pasi ne akarjon 2 hét után gerincre vágni. Emberileg legyen a toppon. ( nem kell papucskodni, de alap kedvesség, figyelmesség, hűség azért nem árt -.- ) Szeressen és én szeressem.

2011. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Persze, hogy léteznek ilyenek :)... és, hogy növeljem is a számukat rám is majdnem minden igaz, kivéve, hogy nem szeretek kifejezetten fényképezni, nem azt mondom, hogy soha, de nem érdekel különösebben a dolog. Neked pedig jó keresgélést szerintem biztosan találsz ilyen leányzót ! :)
2011. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!