Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehet az, hogy ha neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy ha neten beszélgetek lányokkal, külföldiekkel is akár, és mutatok képet, mind azt mondja, hogy tök jól nézek ki?!

Figyelt kérdés

Pedig élőben is ugyan úgy nézek ki, simán el tudok beszélgetni élőben is, meg neten is, van humorom, mégse jön össze hogy legyen egy lány akivel közelebbi kapcsolatba kerülhetnék.

16/f


2011. okt. 24. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Küldj nekem privátban képet. Megmondom mi a baj veled. :)
2011. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Erre is jöhet :)
2011. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ěn is kéérek képet! :)
2011. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is :)
2011. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz
2011. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akinek tudtam, írtam:)
2011. okt. 24. 19:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy egy nő mit mond, mit gondol és mit érez ez máris három teljesen külön dolog. 16 évesen ezt még nem érted később majd rájössz.
2011. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz.
2011. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nahallod, nálam is ez a gond..

Sokan mondják, h tök helyes vagyok stb. de ez nem nagyon látszik meg a szerelmi életemben. :(

2011. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hidd el rengeteg szingli ember szaladgál ebben a világban aki helyes/szép. szóval az, hogy helyes vagy, még nem feltétlenül kell, hogy azt jelentse: kell, hogy legyen barátnőd. Az, hogy 16 évesen nincs barátnőd, még nem nagy ügy. Sok mindenen múlik egy kapcsolat, nem csak azon, hogy helyes vagy e. (pl, velem is hasonló a helyzet... mondják, hogy szép vagyok, meg sok srácnak tetszek, sokan akarnak járni velem. És akad köztük helyes srác is, de nem fogok velük járni, mert azon kívül, hogy helyes van 1-2 dolog bennük ami nem oké.) Keresd az ideálodat, mert azzal fogjátok a legjobban megérteni egymást... és türelem. (nekem sincs pasim. várok amíg rátalálok egy újabb ideálra)

ja és amúgy egy nőtől ne vedd készpénznek, hogy helyes vagy, lehet csak nem akar megbántani. Ha őszinte vélemény kell, elküldheted nekem is. (de az az igazság, hogy "izlések és pofonok." pl: barátnőmnek a kissé feminin selyemfiúk tetszenek, nekem meg a férfias stílus...) (16/L)

2011. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!