Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen ismeretlenül leszólít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ismeretlenül leszólítani egy csajt bénaság?

Figyelt kérdés
Buszon szoktam látni egy szép lányt, annyit tudok róla h gitározik(egy zeneiskolában velem, de mivel én zongorázok ott kb sosem látom), tudom a nevét.Sülhet ebből ki valami jó?
2011. szept. 16. 21:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
persze, bátorság
2011. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az bénaság? Az tökösség
2011. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem bénaság.Miért ne lehetne ebből akár még bármi is?:D Kicsit kevés az információ,nem gondolod?:D Hajrá!;)
2011. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Facebookom nincs, (tudom nem létezek...) de ha azon írnék rá (miután csináltam), az jobb döntés lenne?De a fszom se akar fb-zni, de hogy lehetne ezt kivitelezni?

köszi!

2011. szept. 16. 21:21
 5/19 Tajparaszt ***** válasza:
100%
Igen. Nekem régen kisült. Csak bátran, beszélgessetek pl: a zenérőőől.
2011. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem bénaság, csak akkor fogja annak tartani a lány, ha nem tetszel neki külsőre.
2011. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Tajparaszt ***** válasza:
100%
Nehogymá fb ba+, odamész, köszönsz, dumálsz!
2011. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
és úgy általában a lányoknak bejön ez?Azt mondják, h komoly, érett csaj.
2011. szept. 16. 21:23
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már neten próbáld megismerni!:D Mit mondasz neki,miért írsz?Azért mert láttad a buszon,és tetszik neked?Ne legyél már gyáva!:)Nem fogja leharapni a fejed!:)
2011. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda a buszon, hogy "nahát, milyen véletlen, egy zeneiskolába járunk, már láttalak ott, te milyen hangszeren tanulsz?", vagy a zeneiskolában is odamehetsz hozzá, hogy "a múltkor láttalak a buszon, tök jó, hogy most itt is összefutottunk". Ha szerencséd van, akkor bejössz neki, és ebből még bármi kialakulhat. Sok sikert, és csak bátran.
2011. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!