Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van vmi jelentősége annak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van vmi jelentősége annak, ha beszélgetsz egy sráccal és meg akar érinteni közben?

Figyelt kérdés

Ma beszélgettem egy sráccal (elég jól elbeszélgettünk) és közben megérintette a karomat, majd amikor elbúcsúztunk el akartam menni a derekamat... én annyira nem hagytam elvégre még alig ismerem... Csak kíváncsi vagyok, hogy miért csináljátok ezt srácok.. Mi járhat ilyenkor a fejetekben...

20/L


2011. okt. 25. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek így külön nincs "jelentése" (nálam legalábbis), csak talán hogy a testedet is akarja (vagy csak azt). Ebből nem lehet olyan következtetést levonni, hogy "csak meg akar dugni", vagy hogy "többet is akar". Szerintem.
2011. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van. Meg akar dugni.
2011. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért csinálta, mert nem tudta, hogy ezt fogod gondolni. Tetszel neki. Azért érintett meg, hogy foglalkozz vele, emlékezz rá, és ez végső soron sikerült is. Ha tetszik neked, akkor máris növelte az esélyeit.


18F

2011. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ohh, értem.. Hát az biztos hogy még nem tudom hova tenni..
2011. okt. 25. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Vonzódik hozzád és szeretné ha ezt te is tudnád.
2011. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!