Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennek lehet valami jelentősége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek lehet valami jelentősége?

Figyelt kérdés
Tudom, idióta kérdés. Tudom, ne így ismerkedjek. Tudom, én is idióta vagyok. De azért mondjatok véleményt. Van egy srác, akivel már közel két hónapja beszélgetünk face-en, meg már találkoztunk is. Nyomul is rám, meg nem is, szerintem akarna velem járni, csak idősebb nálam, és nem tudom. Mindegy is, a kérdésem arra vonatkozik, hogy eddig mindig puszival köszönt el. Most először nem, ennek lehet valami jelentősége? Habár, ahogy ezt írom, nekem is egyre nyilvánvalóbb, hogy túlreagálom a dolgokat...
2011. szept. 3. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott, mi lenne ha a Facebook egyszer csak megszűnne. :O Lenne élet utána?
2011. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
-.-
2011. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
fácseebuuuuk forever :DD!!!!(off)
2011. szept. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Persze. Már nem szeret.
2011. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

sőt! visszataszítónak érez. NINCS szexuális kisugárzásod! érzem így képernyőn át! hát normális vagy te? Ember ilyet nem csinál!!

Ki vagy te?! Mi vagy te?!

Heeeeeeere's Johnny!!

2011. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Sztem nincs semmi jelentősége.
2011. szept. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

aki azt irta hogy Eszembe jutott, mi lenne ha a Facebook egyszer csak megszűnne. :O Lenne élet utána?

a nyáron ellenőrzik majd és nem tudtok belépni szar ügy én sose voltam facebolond

2012. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!