Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek a helyemben egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben egy ilyen randi után?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy csaj, akivel már 2 hónapja ismerkedtünk és skypeoltunk is többször és megtetszett, ahogy mosolyog meg minden. Aztán most találkoztunk, de nem olyan amilyennek a kamon láttam. Mondta már többször, hogy nem vékony, meg már láttam kamon is, de nem gondoltam, hogy ennyire "kerek"....

Egyébként jófej csaj sokat röhögtünk, jól csókol, de nem tudom, hogy legyen-e folytatás...

Nemet és kort is

29/F


2011. okt. 24. 20:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Még nem hívtam fel és még nem írtam rá, mert tudja jól, hogy dolgoztam ma és még magam sem tudom, hogy jó-e ha felhívom...
2011. okt. 24. 20:40
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem tetszik, ha nem akarsz tőle semmit akkor ne hitegesd! Ez nagyon rossz opció, tapasztalatból mondom. De semmiképp ne bántsd meg. És minél hamarabb döntsd hogy mit fogsz tenni, mert minél tovább húzod annál rosszabb lesz neki.í

18/L

2011. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
ha tetszik neked vagy szereted akkor igen de ha nem érzel iránta semmit akkor inkább mond el neki és ne hitegesd
2011. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
ezt neked kell eldönteni. Ha úgy érzed érdemes megpróbálni hajrá. Ha most ciki hogy kerek hagyd a fenébe még most.
2011. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha így gondolod, akkor hagyd. Te találsz majd egy neked megfelelően vékony lányt, ő pedig biztosan elkel majd a nagydarab nőket preferáló férfiak között. HA dillemmázni kell az ilyesmin, akkor ne erőltesd. Képzeld, karácsony után bizti még 4-5 kilót felszed, ahogy mindenki, akkor mit csinálsz majd?? Engedd, hadd keressen hozzáillő férfit.
2011. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, hogy maradi vagyok, de minek kellett csókolózni már az első randin? Főleg, hogy nem is vagy oda érte.

Lehetőleg ne neten ismerkedj, a kémia csak személyesen dől el úgyis. Sok kényelmetlen helyzet elkerülhető ha olyannal kezdesz, akit előbb semleges terepen megismerhetsz. Innen kezdve már csak megbánthatod őt. Még az is lehet, hogy te se jöttél be neki.

2011. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se erőltesd. Ha nem jön be már most, ha nincs meg az elemi vonzalom, akkor nem érdemes próbálkozni. Ha rád van izgulva, akkor építsd le, de ne bántóan, hanem őszintén, hogy nem az eseted, hogy más típus jön be neked. Ha ő sem izgult rád, akkor maradjatok barátok.


Az egyenesség szerintem itt a legegyszerűbb, látszólag a legnehezebb, de egyúttal a legrövidebb út is.

2011. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

20:47-es vagyok

36 L

2011. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Ne haragudj, de szerintem nem a külső alapján kell megítélni valakit.
2011. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
figyi, fogyni még fogyhat... esetleg vidd el sportos programokra, ha minden rendben másképp.
2011. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!