Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam az első csókot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam az első csókot, hogyan gyakorolhatnám vagy mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Nem is kezdeményeztem nála a csókot, mert nem volt még tapasztalatom. :/

Aztán ő megcsókolt, én meg bénáztam xD

Mindez a 4. randin volt.


Nem szeretném őt emiatt elveszíteni, bár szó sincs erről jelen állás szerint.


Szerintetek mit tegyek? Ezek a youtube oktatóvideók szerintem nem túl jók, vagy igen? Azokat nézegessem, vagy tudtok valami konkrét dolgot mondani? :)


Előre is köszönöm! :D


F


2011. okt. 26. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, majd belejössz, ne oktatóvideókra hagyatkozz, és legfőképp ne kérj meg haverokat, hogy segítsenek gyakorolni.
2011. okt. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, az elsőt mindenki elrontja, mert izgul. Majd menni fog.
2011. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is elrontottam az elsőt, meg szerintem sokan mások is. De hacsak nem kamuztál neki hogy milyen tapasztalt vagy már akkor semmi gond. Ha kamuztál akkor most éghetsz mert ez lebuktatott, és tudja hogy hazudtál. Gyakorolni meg a barátnőddel kell, hamar belejössz. Már a második is jobb lesz szerintem. Sőt ha nem vagy nyuszi és meg mered kérdezni hogy jó-e úgy neki ahogy csinálod, akkor tökélyre is fejlesztheted mert tudni fogod mit csinálsz épp rosszul ha ő sem nyuszi és elmondja:D
2011. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!