Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minek vegyem ezt a dolgot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek vegyem ezt a dolgot? Bejövök neki vagy nem?

Figyelt kérdés
A fiúval ismerjük egymást egy ideje de egy bizonyos este óta nem beszélünk és nem is köszönünk egymásnak de minden bulin amin ott vagyunk szokott nézni engem elég sokszor meg én is őt...az utolsó bulin én arra gondoltam, hogy megpróbálom féltékennyé tenni...elkezdtem táncolni egy fiúval és ő ezt látta mert láttam hogy rámnézett és a tekintetéből azt láttam, hogy kicsit rosszul esik neki...én a pasival csókolóztam is és szerintem ezt is látta...ezek után kb fél órával azt láttam, hogy nyomul egy csajra...egész este vele volt, volt olyan hogy elfordult tőle pár mp-re és akkor mindig rámnézett...most ezt minek vegyem? Ebből lehet arra következtetni, hogy féltékennyé akart tenni? Mert én erre gondoltam, csak az zavart be hogy egész este a csajjal volt...
2011. okt. 26. 16:56
 1/4 DakotaDamon ***** válasza:
Talán nem mással kéne smárolgatni, hanem a erre a faszira nyomulni, nem?...
2011. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel a pasival is smároltam már...csak mondtam neki vmit és azóta nem beszélünk de mindig nézzük egymást...arról meg nem nagyon tehetek h az a másik lesmárolt mert kb váratlanul ért...
2011. okt. 26. 17:11
 3/4 anonim válasza:

Felvehetnénk a kapcsolatot, ha úgy alakulna, engem is lesmárolhatnál, írj egy üzenetet. Cím: oraliselvezetek@freemail.hu


F/59

2011. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Max 20-ig jönnek be a pasik szval erről már lekéstél..:)
2011. okt. 27. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!