Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá egy randira?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá egy randira? Megvan a közös vonzalom, csak az a bajom, hogy tanít. Ő most harminc éves, én meg 18. Látszik rajta, hogy bejövök neki, és ezt már többen megjegyezték.

Figyelt kérdés
Buliban mindig néz. és örülnék neki, ha titokban összejönnénk? De hogy lépjek?
2009. okt. 31. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, kell neki a friss hús...30 évesen szted mégis mi a fenét akar egy 18 éves lánytól ?
2009. okt. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
várd meztelenül a lakásán :)
2009. okt. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem teljesen tiszta, hogy te lány vagy -e, vagy fiú.

Viszont várj addig, míg leérettségizel, és megszűnik köztetek a tanár- diák viszony. Különben nagyon nagy gáz lehet belőle, amiből ő (azaz a tanár) fog marha rosszul kijönni.

2009. okt. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok! :) Értem én, hogy várnom kell...de olyan nehéz várni. :) Amikor két ember között izzik a levegő, akkor olyan nehéz ellenállni.
2009. okt. 31. 17:55
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
poroltó
2009. nov. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az kitűnik a kérdésedből, hogy 18 éves lány vagy. De az nem, hogy a tanár, aki tanít téged, nő-e, vagy férfi? Addig ugyanis nem tudok kérdésedre válaszolni.
2009. nov. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ne csinálj magadból ezzel... ne csinálj rossz hírevet magadnak, hogy egy ilyen idős pasival kavarsz. Olvastam egy cikket erről, a lány is ugyan így volt vele, aztán kiderült utólag, hogy 2 másik osztálytársnőjével is kavart a tanár.

Én tényleg,őszinte szívből tanácsolom, keress mást, ez nagyon nemjó ötlet.

2009. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kiszemelt TANÁR ÚR, nem nő! :D
2009. nov. 3. 17:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Aha, értelek. Mindenekelőtt azt kellene tisztázni, hogy a tanár úr egyáltalán szingli-e. Ha nem, akkor tárgytalan az egész, és tégy le róla. De ha igen, én azt javasolnám, hogy keress és vonj be egy harmadik személyt, egy közös ismerőst, lehetőleg olyasvalakit, aki mindkettőtöknek barátja, de legalább is jó haverja. És ez a valaki lehetőleg idősebb legyen nálad; minimum annyi, mint ahány éves a tanár úr. Meséld el az illetőnek gondod-bajod, és figyeld meg, hogy meg fogja találni a módját, hogy összehozzon benneteket. Csak emlékezz majd a szavamra. De arra nagyon ügyelj, hogy Te semmi szín alatt ne kezdeményezz, mert ha kezdeményezel, abban a pillanatban elvesztél! Előre is sok sikert kívánok hozzá!
2009. nov. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Huh...írj már nekem egy privát emailt, hogy tudjak neked válaszolni...mert ez egy kicsit ennél bonyolultabb. És jó lenne veled beszélgetni, mert amint látom normális, használható válaszokat tudsz adni! :)
2009. nov. 4. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!