Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tetszenek a lányoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek a lányoknak a "csak egy éjszakára kellesz" stílusú fiúk?

Figyelt kérdés
Személyesen most egy olyan srácba vagyok totál szerelmes, aki őszintén megmondta hogy meg akar dugni, és csak annyi. És még arra is képes volt hogy bekamuzza hogy bejövök neki. (persze azelőtt mielőtt mondta hogy CSAK dugni akar. ) ezt egyszerűen nem értem.
2011. okt. 26. 17:11
1 2
 1/14 anonim válasza:
Meg is dugott?
2011. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert a rossz,az vonzó. A helytelen dolgok mindig vonzották a dolgokat,csak gondolj Ádámra és Évára meg a tiltott gyümölcsre. Senkinek nem kell egy unalmas,szürke alak,mindenkit jobban vonz egy olyan srác,aki nagymenő és habzsolja az életet(és a lányokat).

Csak van,akit ez taszít annyira,hogy felfogja ésszel,hogy nem az értékeidért szeretne,hanem a testedért,mások(főleg fiatalon)jól belezúgnak,és depresszióznak.

Ezen a korszakon túl kell esni.

20L

2011. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert a lányoknak nem a jó kell, az nekik unalmas. 22F
2011. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja és nem a dolgok a dolgokat vonzották,hanem a rossz dolgok az embereket.:D
2011. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert buták vagy szex hiányuk van. Te az előbbi vagy. És tudod honnan tudom? Mert ha valakinek bejön valaki, azért akarja megdugni, nem pedig ellenkező esetben...
2011. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat :) Igazából már leráztam, mert nem jövök be neki. és ezt honnan tudom ? mert megmondta...:) az a fura hogy előtte még gondolni se gondoltam rá de most...ááhw...
2011. okt. 26. 17:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert az ilyenek általában jól néznek ki.
2011. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nem jönnél be neki, nem akart volna megdugni. Csak ezzel akart vissza vágni, mikor pattintottad. :-)
2011. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van :)
2011. okt. 26. 17:43
 10/14 LadyLee ***** válasza:
Pont erre világít rá Péterfy Bori: Nagy Szívbűvölő című száma.
2011. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!