Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? FONTOS. (lent)

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam (fiú) Nagyon tetszik nekem de nem tudom, hogyan mondjam el neki vagy hívjam el randira mert ezt általában ők szokták megtenni. Decemberben és Februárban lesz a suliban diszkó, szerintem ott több esélyem lenne de nem tudom pontosan. Szerintetek mit csináljak? (13 évesek vagyunk)
2011. okt. 26. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem 13 évesen nem randiznotok kéne hanem csak beszélgetni meg találkozni de nem gyertyafényes vacsora hanem pl. fagyizni :D amúgy szerintem a sulidiszkó jó ötlet . mikor én anyi idős voltam mint te én is így jöttem össze a pasimal akivel még mindig járok :D annyi a lényeg szerintem hogy legyél mindig a közelébe de ne úgy mint egy követőkutya hanem csak úgy oylan 2-3 méter távolságba és néha szólj hozzá hogy pl: tetszik a diszkó? meg ilyenek :) 15/L
2011. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vannak fiúk akik félnek odamenni a lányhoz akit kedvelnek mert azt hiszik hogy majd biztos kiröhögöd őket.

szerintem keresd a tekintetét(szemezz vele)és ha nem utál akkor valószínűleg veszi az adást.

2011. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szilvás buktát, mert azt szeretem!
2011. nov. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A diszkó jó ötlet. Én a helyedben rábeszélném, hogy táncoljon velem, de csak akkor, ha TUD táncolni, és te is tudsz, amúgy rosszul sülhet el!!!

Azért jelzéseket most is küldhetsz felé, keresd a tekintetét, nézz sokszor a szemébe. Randira semmiképp se hívd :) Ne szavakkal, testbeszéddel mutasd meg neki mit érzel iránta. :)

És légy bátor, sok sikert! :)) 16/L

2011. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!