Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Tegnap jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tegnap jöttem haza melóból és a buszon mellém ült egy fiú. Elém tolta a telefonját, amire egy bemutatkozó szöveg volt írva. Többi lent.

Figyelt kérdés
A szövegben kérdezte,hogy adnék-e esélyt neki,én pedig azt mondtam neki,hogy talán.Az a helyzet,hogy csak látásból ismerem.De nekem volt egy halaszthatatlan telefonom,amit közöltem vele,ő szépen ki is várta a végét.Utána viszont közölte,hogy visszamegy a helyére,majd jövő héten keressem meg buszon.Ez mi akart lenni?Nem értek semmit.
2011. szept. 10. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
homokosok
2011. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
tud valamit a srác!
2011. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Bocsi de lány vagyok.
2011. szept. 10. 19:29
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
azt jelenti, hogy ez egy koszos néma csöves, aki lopott egy ájfont, és azzal gizdul be nálad, miközben a buszon él..
2011. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
:)
2011. szept. 10. 19:31
 6/16 anonim ***** válasza:
:D lol. Na ez érdekes csajozási technika. :D
2011. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
HEHE,EZ JÓ...
2011. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha süketnéma, akkor megértem, de ha nem, akkor egy f@szláma!
2011. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem szellemes. Szerintem a leggázabb része a csajozásnak, amikor le kell szólítani a lányokat. A nőknek elege van, mert csak egy buliban, vagy 10 embert kell elhajtani, és lehet, a 11-edik a nyerő, de neki már esélye sem lesz az előző tíz miatt. Fontos tehát, hogy a nyitó szöveg valamely irányba különleges legyen, ami miatt kicsit leblokkolnak a lányok, kihagy a záró relé, és a fickó kap egy pár perc haladékot. Ezt mindenki másképp éri el, ő pl nem szólal meg, csak eléd tol egy telefont. Elérte a célját, mert azóta ezen gondolkodsz, felkeltette a figyelmed. Egy csaj haverom mesélte, hogy egy srác indító mondata ez volt: "szia, Peti vagyok, és eszem a fikámat". Na a lánynak persze az orrán jött ki az itala, mire a srác közölte: "mostmár ismered a legrosszabb oldalam, innen csak jobb lesz". Nem hinnéd, de bejött, mert eredeti volt, szellemes, magabiztos és vicces.
2011. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 krvua ***** válasza:
100%

trükkös....

most már érdekel a srác nem?

2011. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!