Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek fogjam vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fogjam vissza magam vagy ne? :-D

Figyelt kérdés

Szóval, van egy srác 2 hónapja találkozgatunk, de ennyi. Messze lakunk egymástól, régebben mindig "nyaggatott" hogy találkozzunk, de ezt abbahagyta és mostanában én kezdem őt "nyaggatni";-) legalább1 hónapja nem találkoztunk, de én hetente 2-3x mindig felhoztam témának hogy találkozzunk, szóval érzem, hogy átestem a ló túloldalára

Megbeszéltük, hogy szombaton találkozunk, én pedig amikor meglátom szó nélkül oda akarok menni és megcsókolni.


Srácok, nektek ez tetszene, vagy ez már túl ráakaszkodós lenne?


2011. okt. 26. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy elméletben odahaza miket képzelődsz egy dolog. Az pedig, hogy milyen is lesz valójában a találkozó meg egy másik. Szóval én erősen kétlem, hogy az a fene nagy lelkesedés egészen az ominózus pillanatig kísérni fogja utad. Mindenesetre én roppant mód meglepődnék, mert sokszor találkozom csak úgy lányokkal, akiknek bejövök, de ők nekem nem.
2011. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, arra gondoltam, hogy mi van ha én kezdeményzeke először. A sráccal meg máskor is csókolóztam már:-D
2011. okt. 26. 23:26
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is tetszet régen valaki vagyis most is.régen én is ki akartam ezt probálni de nem mertem :S.
2011. okt. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a srác helyében lennék és tetszenél nekem, akkor tetszene, nem kicsit, nagyon.

Tudd meg mennyire tetszel neki. Az is előfordulhat, hogy ellök magától...

2011. okt. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23:28 vagyok. Ja, ha már csókolóztatok máskor is akkor szerintem sima ügy lesz. Hajrá!
2011. okt. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most ez kb. olyan, hogy vettem egy Ferrarit, vezessem vagy ne?
2011. okt. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vezesd!Há noormális?
2011. okt. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne fogd vissza magad!! :P
2011. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!