Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire gondolnak a fiúk, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnak a fiúk, ha nézik (bámulják) azt a lányt, aki tetszik nekik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy milyen lehet az ágyban!
2011. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha csak külsőleg tetszik, akkor: "de megb@asznám"

Ha belső tulajdonságai is: "de jó lenne a karjaimba zárni, ölelni, csókolni, jobban megismerni, érzékien szexelni"

2011. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

sok mindenre gondolhatnak értelmiszintenkként különbözőkre...


a legalja: "de megd*gnám"

az átlag: "eljönne velem egy randíra?"

2011. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
..hogy szétnyalnám ... :)
2011. okt. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
64%
Őszintén, szerintem valahol nagyon máshol járnak a fiúk gondolatai, ha megakad sokáig valakin a szemük...
2011. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem a nagy eszére, az biztos...
2011. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit is kéne mondani a feleségemnek?
2011. okt. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

1.) ... h miért teszi fel valaki harmadjára ugyan azt a kérdést? ...


2.) ... amúgy meg bármi lehet az oka, attól kezdve h álmos ... hiszen ha csak azt tudom, h vki becsukja, meg kinyitja az egyik szemét, akkor nem lehet tudni, h kacsint, v a szemébe ment vmi ...

2011. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Arra hogy mit csinálnánk vele (mármint a mozizás után) :D
2011. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Arra gondolnak a fiúk ha egy lányt bámulnak,tetszik nekik,hogy olyan szívesen gerincre csapná őt hogy azt írásban és szavakban nem lehet kifejezni.Volt egy válaszadó fölöttem a 7.besorolású,aki azt válaszolta hogy a legalja arra gondol,de meg b*asznám azt a nőt,és az átlag pedig hogy eljönne velem egy randíra?Namost ez pont forditva müködik...!!A legalja gondol arra hogy elhívnám egy randira,bár erre senkisem gondolna szerintem,legfejebb nagyon ritka,és az átlag a hű de meg*basznám kategoria.Namost mivel én sem a legaja,sem pedig az átlag közé nem tartozom,igy egyértelműen az átlagon felűli kategoriába vagyok sorolható,mely a következő lépésenként taglalható:1.vérszem(Mágneses vonzerő tekintetben felbecsülve)Azután a másodperc törtrésze alatt bekövetkező2.Hu,bakker(Szívfájditó depressziós állapot)A képzelgések szerelmese,mely képzeletében már megtörtént az aktus,ám ebből kizőkkentödve egy nagyon kellemetlen állapot léphet fel,mely lehet puszta szomorúság,sajnálat,vagy közönséges lelki Bosszantás...Ha tetszik nekem egy lány akkor elöször képzeletben felcsinálom's majd utána vagy némán tűrök,vagy beteljesitem azt ami a gondolatomban egyszer már lezajlott..Az csak mellékes mien vonalon kell végig menni ahoz hogy elérd a célod....
2011. nov. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!