Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasinak tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak tetszik egy csaj akor gondolom ábrándozik róla... általában ilyenkor mire gondolnak? Mire gondolnak akkor amikor messziről figyelik?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ábrándozás: a) milyen jó lenne, ha együtt lennénk - és egyéb romantikus dolgok, szerelem foka és személyiség függvényében

b) mit tennék vele az ágyban (vagy másutt)


Messziről figyelés: a) De szép!

b) De jó csöcse van, de megdugnám


Általában az ember vagy csak az a)-kra gondol, vagy csak a b)-kre, attól függ, kivel áll szemben. De van, hogy mindre.

2008. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszike mostmár nagyjából értem mi járhat a pasik fejében köszike:)
2008. jún. 3. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hát ugy bennem ha mesziről nézem ugy konkrétan semmi nem jut eszembe h micsinálnék vele csak azt nézem h de jo segge van meg melle meg ez az........:D
2008. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi... Kortól/érzésektől stb.. Pl. én most egy olyan helyzetben vagyok, hogy számomra "elérhetetlen" az illető, ezért még a szelídebb dolgokon keringenek a gondolataim.. Najó azért nemmindig :) :P :$
2008. jún. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!