Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak 15. szülinapra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak 15. szülinapra egy fiúnak aki csak a barátom, de szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és igazából szerelmes vagyok a srácba (amire nemrég jöttem rá), de nem akarom, hogy tudja, legalább is még nem, és ötletem sincs, mit tudnék neki adni. A baj az, hogy annyira közeli barátok nem vagyunk, mivel kb 1 éve ismerjük egymást, de azért annál közelebb vagyunk egymáshoz, minthogy csak "haverok" lennénk, de nem akarok drága, vagy olyan ajándékot adni neki, amivel rengeteget kell dolgozni, mert azzal pont azt az érzést kelteném benne, hogy jobban szeretem, mint gondolja. De ha meg csak egy csokit adok neki, az annyira gáz, mert olyan kis semmilyen. Középutat kéne találni, valamit ami tetszik neki, de nagyon nehéz! Valami ötlet, hogy mi a csudát adjak neki? Tudom, hogy kicsit gáz a kérdés.
2011. okt. 3. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Odamész,lesmárolod,és megmondod"vedd elő te csődör"!
2011. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
kötözött sonkát
2011. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A legjobb ajándék lenne ha őszintén kitárulkoznál. Ha esetleg attól félsz hogy eltávolodtok, felesleges. Most még naivak vagytok és megmaradtok barátnak. Ebből később könnyen kialakulhat egy szituáció amikor kihasznál téged te hagyod mert szereted, és a sok kihasználásból nem kevés torkollik kapcsolatba amiben pedig könnyű beleszeretni a másikba mert megismerik egymást. Neked ez jó. Ha pedig eltávolodtok egymástól akkor megkíméled magad egy csomó szorongástól amit a közelében érzel. Gyorsan elfelejted azt annyi. De ha mindez szerinted hülyeség akkor vegyél neki valami zenei cd-t. Persze ha tudod a stílust. Vagy csinálj egy válogatás kazit. :D Amerikában nagy divat volt ajándéknak :D talán ide is elér már 10 évvel később :D
2011. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!