Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szólítsak le egy lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsak le egy lányt?

Figyelt kérdés
például látok egy szép lányt az utcán, hogy szólítsam le és kezdjek el ismerkedni vele?
2011. okt. 28. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

fiu:szia van egy szál cigid?

lány:öö igen

fiu:AKKOR DOBD EL DE AZONNAL!!!

ezután tetszés szerint lehet folytatni a beszélgetést

2011. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Szia cica, Peti vagyok, van FILA táskám!
2011. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2/3 ma 17:13

erre a csaj válasza: nagy a pofád tudsz róla??

xP

2011. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Hát, nem minden lány örül annak, ha az utcán szólítják le, legalábbis én így vagyok vele. Szórakozó helyen, bárokban teljesen oké, az utcán meglehet, hogy sietek, vagy éppen nem vagyok jó passzban. Szóval szerintem ott inkább ne szólongass le csajokat! ;D
2011. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindegy, mert csak az számít, h külsőre bejössz-e neki.
2011. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sztem se
2011. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A negyedik válaszoló lehet nincs jó passzban az utcán, ezért inkább ne szólíts le senkit az utcán. ;) Amúgy a youtube-on vannak ilyen leszólítós-utcás-csajos videók, én nem csináltam még ilyet, kicsit fura is ez az egész leszólítós dolog. De egy próbát megér talán.
2011. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok..

Nauron, téged már koppintottak így le? Vagy netán te mondtad ezt valamelyik srácnak? :D

2011. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
már mondták de csak poénbol de am ott egy olyan válasz volt csak törölték hogy: jó a segged kő kóla? erre irtam :D
2011. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!