Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasiknak bejöhet egy "félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak bejöhet egy "félénk" lány?

Figyelt kérdés

Talán nem is félénk, hanem inkább csak nehezen nyílok meg. Vannak barátaim, társaságom, bulizni ritkábban járok, de alapvetően szeretem ha emberek vesznek körül (persze néha azt is ha egyedül vagyok).

Mégis, hogyan tudnék változtatni, hogy észrevegyenek?


2008. márc. 17. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy bejöhet sőt!

Mély szemkontaktus és egy mosoly és már loholnak is utánad ;)

Azért egy sexy szoknya vagy kiegészítő is igencsak figyelemfelhívó, a nőies viselkedés és mozdulatokról nem is beszélve. Kombinációk pedig minimum 10pasi/buli :P

2008. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez aranyos volt, jól esett az önbizalmamnak - még így látatlanban is! :D

A tanácsot pedig megfogadom, ígérem! :)

2008. márc. 17. 21:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Van akinek pont az a vonzó ha valaki visszahúzódó,félénk,s ettől még titokzatosnak is tűnik a csaj.Igaz hogy jobban észrevennének ha többet beszélsz,központban vagy,de valaki ezt nem szereti.Légy önmagad.Én is ilyen voltam,s megtaláltam az igazit!Sok sikert!Pusz
2008. márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En is felenk nehezen megnyilo csaj vagyok. es azert lehet partnert talalni. a komolyabb gondolkodasu pasik amugy is az oszinte szerenyebb lanyokat szeretik ha tartos kapcsolatot akarnak letesiteni, ha meg csak ugy jarogatni alapbol valok azok meg szora sem erdemesek. Egy buli alkalmaval rpobalj beszelgetni emberekkel vegyel fel egy szexisebb polot nem kell h huh de kirovo legyen de sexis legyen, egy rovidebb szoknya, magas sraku cipo, es mosolyogj, legyen kisugarzasod es hidd el menni fognak a pasasok utanad.
2008. márc. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
Nem jön be, egy csajnak legyen határozott egyénisége, különben üresfejű benyomását kelti, bár lehet hogy reális képet ad néha!
2008. márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szerény csajok jönnek be. Persze, bizsereg az emberben egy olyan nő iránt is valami, ami rámenős, szexy, de szak testikeg, egyestés kapcsolatra.
2008. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

En is azt tapasztaltam amit az elottem levo irt. a ramenos csajok a pasiknak csak egy kalandra kell vagy netan kettore. nekem fiu tesom van es o is igy bant az ilyen ramenos hatarozott csajokkal. Konnyu preda, konnyu megkapni... Jelenlegi felesege szerenyebb, nem ramenos lany es o ezt imadja benne!! nem veletlen lett a felesege.

mellesleg en is szegyenlos es nem kezdemenyezos lany vagyok es sosem volt gondom pasit talalni. Jelenlegi pasim pont ezt tiszteli bennem h nem voltam nyomulos h volt bennem 'tartas' es szep sorjaban tortentek a dolgok. Nem kell mindennek az elso ejszakan megtortennie. kicsit meg kell hagyni a pasit dolgozni... ha erted amit mondok?

2008. márc. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Szia.

Én nekem pl. CSAK IS KIZÁRÓLAG az ilyen "félénk" , "otthon ülő " típusú, "nyugis" lányok jönnek be. (Mert szerintem általában az ilyen lányok a tipikus "rendes" lányok.)

2011. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%

Nehogy azt hidd utolsó, ők a legnagyobb rh*bancok. Csak még alszik bennük, aztán ha előtör, megőrülnek. Volt ilyenben részem.

Az otthon ülő nő attól otthon ülő, hogy már volt tapasztalata rengeteget bulizni, és lenyugodott. Nem pedig még csak alszik.

2017. febr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!