Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tetszik senki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik senki?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és még nem volt barátom.

Az igazság az, hogy hiányzik egy kapcsolat.

Nem hiszem, hogy a külsőmmel lenne baj, mondjuk nehezen nyílok meg, de barátságosnak tartom magam. Mégis úgy érzem, nem tetszem senkinek - de ami a legrosszabb nekem sem tetszik senki. Van, akit helyesnek, kedvesnek tartok, de ennyi. Senkinél nem éreztem még, hogy "Ha beledöglök is, kell nekem!". Miért van ez?


2008. márc. 17. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodj!!! en is felenk zarkozott lany vagyok, nehezen oldodok idegen tarsasagban, el kell tellenie egy kis idonek. es ez nem jelenti h nem tetszem senkinek. Sot vannak olyan pasik akik kifejezetten az ilyen csajokat szeretik, foleg akkor ha nem egy ejszakas kalandnak tekintik. Az egy ejszakasokat meg erdemes kerulni mert csak fajdalmat tudnak okozni ha netan eppen belezugnal de o csak a sex miatt van veled.

az h miert nem tetszik senki??? mert meg nem talalkoztal avval a fiuval aki igazan megdobbantana a szivedet. ez nem jelenti h barmi baj lenne veled. Fiatal vagy meg!!!! Rengeteg idod van talalkozni a nagy O-vel aki fellangolasra kelt. Jarj nyitott szemmel es biztos vagyok benne h egy nap megtalalod azt akire vagysz!!!

2008. márc. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)

Vlhogy én is így gondolom, hogy ha lesz vlki, azt észre fogom venni - csak hát... szal. kicsit kétségbeestem.

2008. márc. 18. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szia! én 16 éves vagyok. 16 évig igazából egyetlen ember tetszett úgy igazán, de azzal nem lett semmi sem, mert nem volt kölcsönös a dolog. mindig is rondának tartottam magam (mellesleg még most is:)) és én ráadásul még barátságos sem vagyok. most azonban, van egy fiú, akit ismmerek már másfél éve, nagyon jó barátom volt, és sosem gondoltam volna, hogy esetleg lehet valami komolyabb is. magamban már teljesen feladtam a reményt, hogy én egyáltalán bárkinek is tetszhetek, vagy nekem tetszhet bárki, tehát hogy lehet egy kölcsönös érzelmeken alapuló hosszútávú kapcsolatom. most csütörtökön lesz 4 hónapja, hogy együtt vagyunk ezzel a fiúval, és nagyon szeretjük egymást. hidd el, akkor tetszik meg valaki, és te is neki, amikor nem is számítanál rá;)
2008. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!