Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik a jobb? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a jobb? Ha tetszik valaki, és küzdhetsz érte, vagy ha senki, így viszont nincs pofáraesés, szenvedés, stb.

Figyelt kérdés

Tényleg érdekelne, nektek mi a véleményetek erről. Ha tetszik valaki, van egy célod, egy személy, akiért küzdhetsz, viszont rengeteg fájdalmat tud okozni. Ha meg nincs senki, még úgy se, mint kiszemelt, az meg szerintem azért rossz, mert nincs célod, nincs senki, akiért küzdhetnél, az esélyed sincs meg a boldogságra. Viszont nincs fájdalom...

Fiúk-lányok, nektek mi a véleményetek? Melyik helyzet a jobb és miért? Ha tetszik valaki, vagy ha nem?


2011. okt. 30. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ember természeténél fogva társas lény, szóval senkinek nem jó egyedül akármennyire is azt hajtogatja.
2011. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tagadom, hogy nincs fájdalom, ha nincs senki. Kegyetlenül tud fájni.
2011. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha nem fogok küzdeni egy lányért sem. És mi az, hogy egyedül esélyem sincs a boldogságra??? Soha nem volt még barátnőm, mégis boldog vagyok. Mi kell hozzá? Pénz és egy motor. Ha ez megvan akkor én mindig boldog leszek. 26F
2011. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs valami eseménydús életem, de abszurd gondolat, hogy csak egy kiszemelt zaklatása adna célt neki.
2011. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem úgy gondoltam, ha nincs barátod/barátnőd, szar az életed és céltalan. Csak magamból indultam ki, hogy jobb szeretek nem egyedül lenni. Mármint jobban érzem magam, ha a barátaim-haverjaim mellett van egy barátnőm is.
2011. okt. 30. 21:53
 6/6 anonim ***** válasza:

én inkább küzdök valakiért :) és ha összejön 100x jobban megbecsülöm, mint akit bármelyik percben megkaphatnék. :S

20/L

2011. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!