Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randim lesz egy sráccal akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randim lesz egy sráccal akit alig ismerek. Milyen témákat ajánlotok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Eddig szinte csak neten beszéltünk mivel egyébként nem sokat találkozunk. Nemrég elhívott randira és nem tudom, hogy miről kéne vele beszélgetnem. Neten jól eldumálunk de élőben szinte mindig csak hallgat és csak néz rám. :S Légyszi segítsetek
2011. okt. 28. 21:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
cőőhh .. nekem is ugyan ez a gondom :D őhh hát ha netem megy akk élő be is :DD
2011. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez az átka annak, ha valaki túlságosan bekockul. Ha neten tudtok beszélgetni, élőben miért nem megy? Ugyanazt kell csinálni, csak nem kell gépelni, hanem ki kell mondani.
2011. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De élőben valahogy nem ugyanolyan. Valami miatt mindig leblokkolok ha ott van, és félek, hogy valamivel leégetem magam előtte. :S
2011. okt. 28. 21:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Minden jön magától.
2011. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
pedig ha belegondolsz élőben jobb, mert igazán látod a reakcióját. Tényleg nem kell semmit másképp csinálni. Ha többször fogtok találkozni, mindketten oldódni fogtok és egy idő után már az lesz a rossz, ha csak neten tudtok beszélni!
2011. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak van közös témátok. Amúgy persze, hogy nem ugyanolyan élőben, de ezt meg kell tanulni.
2011. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen közös témán az sok van.

És igen, remélem, hogy ha majd többet találkozunk könnyebb lesz. Köszy mindenkinek :)

2011. okt. 28. 21:09
 8/12 anonim válasza:
Mikor maszturbált utoljára,kapott e bukásértesitőt és szereti e a vattacukrot :D
2011. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kedvenc kaja,film, iskola,barátok barátnők,péniszméret :)

sör vagy uborka...

2011. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hozz elő olyan témákat, aminek sok variációja van: kedvencek, vágyak, érdeklődés, ilyenek.
2011. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!