Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem táncolni a stilus...

Elkezdtem táncolni a stilus neve Jumpstyle, ezzel a mozgással menyit lehetne fogyni pl.1 honap alatt ha minden nap 10-15 percet csinálom?

Figyelt kérdés
Most 70 kg vagyok és minden este 10 percet aktivan táncolok e mellett 10 felülést 10 lábemelést 10 fekvötámaszt 10 tapsos fekvötámaszt + 10x fekve nyomok 25kg sulyt mekkora változást érhetek el ezzel 1 honap alatt?
2009. márc. 4. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A jumpstyle nagyon jól megmozgat, és fogyaszt is, de ne csak tíz percet csináld. Mondjuk ahogy látom, csinálsz sok minden mást is mellette. Nekem tesóm a nagy jump-os, rávett, hogy csináljam vele, mert terhesen felszedtem jópár kilót. Na akkor mi ezt fél/egy óra hosszat nyomtuk, én 3 hónap alatt lefaragtam magamról 8 kilót, és ráadásul nagyon szépen formásodtam tőle.
2009. márc. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és mellette nem fogtam magam vissza a kajával, annyi, hogy 7óra után este nem ettem, de amúgy ment nálam a kaja épp úgy mint előtte.
2009. márc. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A jump nagyon jó, és is jumpolok, 10 perctől semmit se fogsz fogyni, a többi gyakorlattal a fogyás szempontjából nem mész semmire. Aerob edzés kéne csinálnod napi 1 óra. Normális étrend mellett. Egy kiló hetente jó eredmény. A kaján van a hangsúly.
2009. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
inkább a shuffle.től lehet többet fogyni. könnyebbnek látszik de nehezebb tánc.
2009. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez egy tánc és nem egy fogyókúra. Ezt csak a fókusz mesélte be amikor teljesen megalázta a jumpot a televízióban. Ha fogyni akarsz akkor a konditerem sztem jobb lenne bár tény hogy ez is jó.
2010. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogyhatsz a tánctól de nem 10 perctől. A felülés, lábemelés stb. pedig semmit se fogyaszt mivel az csak az izmokat erősíti. Utolsóval pedig abban egyet értek hogy a média megalázta a táncot szóval ne higgy el mindent, abban viszont nincs igaza hogy a kondizás fogyaszt.
2010. dec. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!