Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik egy fiú, akk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy fiú, akk bejelölöd fészen, vagy vársz míg ő jelöl be? 15/l

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ezt bebuktad kisanyám!
2011. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 otpliga52 ***** válasza:

"Szabadosi János válasza:


ezt bebuktad kisanyám!"



mért írtad ezt?:)

2011. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik egy lány, akkor odamegyek hozzá IGAZÁBÓL. Lehet, hogy régimódi vagyok, de én nem a Facebookon élek.
2011. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha tetszik egy fiú akkor bejelölheted fészen, csak annyit ér, mintha spontán a lábára lépnél. Esetleg mi lenne ha közös ismerős segítségével ismerkednél vele össze? Az túl egyszerű lenne igaz?
2011. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
pff
2011. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

12:45 :D :D ezen jót nevettem.


Én inkább várok míg ő jelöl be, de ha ez nem történik meg, lépek én. Nem vagyok nyomulós, ez szerintem még belefér.

2011. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én bejelöltem..vissza is igazolt..de aztán a barátnőm tanácsára cseteltem vele,de apszolut nem irt vissza 1 szót sem.. nkm valaki késöbb ezt tanácsolta: "Sose ne mutasd ki 1 fiunak, ha tetszik neked, mert azzal könnyen elriasztod.. viselkedj vele, ugy, mint a többi fiuval...ha igy teszel, annál inkább érdeklödni fog irántad" -sztem van benne vmi.... :))
2011. okt. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elözö vok, 15/L :))
2011. okt. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem facebookon ismerkedni nem fasza, abból a szempontból, hogy sokan olyan képeket tesznek fel, amiken nem úgy néznek ki, ahogy ki kellene nézniük, és nem úgy írnak, ahogy rájuk jellemző, egyszerűen elveszítik önmagukat. Ennyi évesen én is sokat ismerkedtem facebookon/hi5-on amúgy...
2011. okt. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Ahj -.-"

Én 14 éves fiú vagyok, sokszor fent vagyok facebookon, de csak azért, hogy az ismerőseimmel beszélek. Istenem, ha tetszik egy fiú, ne neten szórakozz, hanem BESZÉLJ vele!

Az a baj a Facebookkal, hogy már elkorcsosult... A jelmondata eredetileg az, hogy segít a kapcsolattartásban és élményeid megosztásában. Ehelyett mit kapok?!

-"Szerencsés ma" és nemtommilyen szerencseszámait és különböző idézeteket az ismerőseimtől... Őszintén, TARTSA MEG MAGÁNAK... nem érdekel, hogy mennyire "szerencsés" egy véletlenszerűen dolgokat kisorsoló bővítmény szerint...

-Játék meghívások... Könyörgöm! Ha játszani akarsz valamivel, akkor ne egy **** flash játékkal játssz, hanem valami érdekesebbel... Valami FPS játékot javasolnék, de legalább ne 2D-s olcsó játékkal játssz!

-ValóVilággal kapcsolatos állapotfrissítések, és "Vegyük vissza Cristofelt a villába!" esemény.... Na ehhez nem hiszem, hogy kommentárt kéne fűznöm... Egyszer 5 percet láttam (sajnos) ebből a szappanoperából, és hányingerem lett.

A VÁLASZ:

Ha tetszik egy lány, BESZÉLEK VELE, nem facebookozok (igen, szándékosan írtam kis f-fel)!

UI: Az ősembereknek volt szerintem a legjobb... semmi facebook, semmi hülye kérdés, semmi internet...

Remélem, vannak még hozzám hasonló gondolkodású, normális gyerekek... Köszönöm!

2011. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!