Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám tudatni vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám tudatni vele, hogy szívesen randiznék vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki bejön, de ő erről nem tud! Segítséget szeretnék kérni, hogy mégis hogyan kezdjek el vele beszélgetni és rávezetni, hogy bejön! Köszi előre:)
2011. okt. 30. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el hozzá közeledni. Hülyüljetek együtt,sokat beszélgessetek azán később kezd el ölelgetni néha adj neki puszit csak úgy és ha ő is viszonozza ezeket akkor lehet köztetek valami.Hívd el sétálni vagy valahova menjetek el kettesben.És amikor már sokat voltatok együtt bátran megkérdezheted tőle ,hogy : Lenne kedved egy randira velem? És vagy igent mond és az azt jelenti hogy megpróbálná veled, vagy nem-et mond azaz nem érdekled.
2011. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot:)egy baj van ezzel, hogy a pasival 2x találkoztam a buszon (mert egy városba megyünk tanulni) akkor úgy éreztem, hogy néz engem! Nem szoktunk amúgy találkozni és még olyan közelről nem is ismerjük egymást! Sajnos énis olyan vagyok hogy félek pl elkezdeni vele beszélgetni bárhol (chat, msn) mert a visszautasítástól tartok! köszi mégegyszer:)
2011. okt. 30. 10:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a rossz a visszautasításban ? - jobb mint ide jönni és teljesen fölösleges kérdéseket feltenni.
2011. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ebből kiis derült hogy acsajok azért nemkezdeményeznek mer félneka visszautasítástól,inkább aztmondják azatermészetes

hogyha aférfi kezdeményez,aznembaj ha aférfi is fél avisszautasítástól,ez amugy valami régihagyomány hogy aférfinak kell kezdeményezni?ok,de akkor azis hogy a nőknek kuss. :)

2011. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem jelentem ki, hogy csak a férfinak kell kezdeményezni, mert mostanában tényleg nincs ez! csak énis olyan vagyok hogy félek az első lépésektől, de utána ha látom hogy minden oké akkor már másabb a helyzet!
2011. okt. 30. 11:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és tekergesd meg a bimbijét! Tuti el fog hívni randira!:)
2011. okt. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is tettszik egy srác :D Albertirsán lakik és mindig láttam hogy száll le a buszról és mindig minden nap őt néztem. Csak elköltöztünk és azóta nem láttam. :D Tegnap találkoztam vele ő rámnézett én is rá. Olyan jó volt :D Szerintem ha még nem is beszéltél vele akkor kérdezd meg hogy hogy hívják,meg tényleg akkor csak haverkodj vele.És még ha külsőleg be is jön lehet hogy belsőleg nem tog tettszeni de azért próbálkozz. :) Sok sikert!
2011. nov. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!