Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁNYOK! Az egyik csaj egyértel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Az egyik csaj egyértelmű jeleket mutatott afelé, hogy szívesen ismerne meg közelebbről, de én korábban (3 hete) nem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget. Most már viszont érdekelne. (? )

Figyelt kérdés
Szerintetek lenne értelme vele beszélni? Mit mondjak neki, hogy mondjam neki? 18/F
2011. szept. 9. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp próbáld meg, ne foglalkozz azzal mennyi idő telt el, ha akkor ő olyan jeleket mutatott és a viszonyotok nem változott akkor van esélyed, mért ne érdekelhetnéd? Szerintem egyszerüen kérdezz rá, hogy emlékszem mikor te ilyen és ilyen voltál úgy érzem, hogy az jel volt felém és igazából tettszettél mindig is nekem és most is blaa blaa, csak okosan, valahigy igy.

20L

2011. szept. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nyíltan megmondhatom neki,hogy igenis szimpatikus nekem és jobban meg akarom ismerni?
2011. szept. 9. 00:17
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
DEZSŐKE, NE IGYÁL ENNYIT!
2011. szept. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, és ne félj a visszautasitástól...legalább megpróbáltad. Nincs arra semmi biztositék, hogy igent fog mondani, de hátha. Lehetőleg minél aranyosabban add elő vedd le a lábáról valahogy...ha félénkebb típus lennél az pedig nem is baj. Sok leányzónak tettszenek a bátortalanabb fiúk.

20L

2011. szept. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!