Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés neten, működik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uuallomas kérdése:

Ismerkedés neten, működik, de hol a legsikeresebb?

Figyelt kérdés

25 éves fiú vagyok, viszonylag jóképű / elmegy kat azt mondják. Nehezen nyílok meg, sok okból kifolyólag rendkivül keveset járok szórakozni és baráti társaságokba, ha mégis ilyen helyre jutok, felszínes maradok. 14-18 éves korom között rengeteget lógtam a gyalogló chaten, 3 komoly kapcsolatot hoztam össze ott (féléves, másfél stb). Azóta volt egy hosszú kapcsolatom, vége lett.

Most a gyaloglót már az egykori árnyékának sem lehet nevezni. Iwiwen és a zuckenbergféle csodaportálon túl indiszkrétnek találom az idegenekre való ráírkálást. Rengeteg társkereső oldal hemzseg a bújtatott prosti hírdetésektől. Hol lehet a legsikeresebben ismerkedni lányokkal a neten? Átlagos külsejű, kétlábbal a földön járó, élni tudó lányokkal..


2011. okt. 30. 19:40
 1/4 Normálisvagy? ***** válasza:
Szerintem most próbálj meg egy olyan kapcsolatot összehozni, ami személyesen alakul ki...Győzd le a félelmedet és ne legyél bátortalan, ha jóképű vagy akkor meg ott nem lehet gond!
2011. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk nézz meg igényesebb társkeresőket, ne sajnáld azt a pár száz forintot. Még szerencséd is lehet.
2011. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pl itt gykn:)
2011. nov. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 25 vagy akkor elég idős vagy már, hogy kezedbe vedd az életed. Fejleszd magad, légy lazább. Ezt a nyitottság kérdést is meg kéne oldanod. Valószínűleg beléd neveltek mindenféle hülyeséget aminek most szívod a levét (azért mondom mert velem is ez volt). A legjobb amit tudok tanácsolni, hogy járj harcművészeti edzésre (nem küzdősportra, bár lehet az is hatásos). Az meg fogja oldani a gondod. Nem ott kell ismerkedni, viszont lelkileg helyrehoz és aztán már utcán, boltban vagy akár épp könyvtárban is simán tudsz ismerkedni. Tapasztalat. Az elején lehet kellemetlen lesz de ha kitartasz akkor újjászületsz és olyan életed lesz amilyet Te magad szeretnél, és nem olyat amit mások mondtak hogy legyen.
2011. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!