Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lila gőzöm sincs a NEPTUN-ról....

Lila gőzöm sincs a NEPTUN-ról. Mi micsoda?

Figyelt kérdés

Nem akarok hülyeségeket nyomkodni, egyelőre csak az üzeneteket értem...(nagyjából) Egy csomó jött már, hogy a jelentkezés történt XY tantárgyra ügyintéző által (első éves, levelező) Aztán órarendben van egy X időpont, ha ott rákattintok, akkor kijön egy csomó másik időpont, ugyanarra a tantárgyra, pl 8 óra, 11 óra, 13 óra...


Meg pl: Leckekönyv... ott vannak a tárgyak, mellette hogy kollokvium (az miii??) meg hogy gyakorlati jegy (az is miii?)


Áá,kész vagyok... :P


2011. szept. 2. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Jézusom és ilyeneket vesznek fel =[
2011. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ó köszi sokat segítettél
2011. szept. 2. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mit szörnyülködik az első válaszoló.. de például engem is most vettek fel és nekem is idegen még ez az egész rendszer..

Én sztem majd informálódom valami felsőbb évestől, tedd ezt te is! :)

2011. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem egy nagyon nehéz kezelőfelületű rendszer, de ha keresgélsz neten, találsz használati útmutatót, amúgy az a sok időpont, amit látsz, azok az időpontok, amiket meghirdetnek különböző előadásokra, gyakorlatokra, tehát Te választhatsz, Neked melyik a legmegfelelőbb, összeállítva így a saját órarended, a kollokvium egyébként vizsgát jelent, szószerint szóbelit, de ez lehet írásbeli is, tárgyanként változik
2011. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%

minden rá van írva magyar nyelven. nem kell hozzá sok ész...

kollokvium = vizsga

2011. szept. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2., 3.-nak köszi :)
2011. szept. 3. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!