Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondjátok, hogy a ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjátok, hogy a ruha teszi az embert, vagy pont nem az teszi?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, azt,hogy ha csúnya vagy akkor hiába veszel fel frankó ruhát, akkor is dobni fog a lány. Na jó vannak kivételek, ha ronda vagy, de minden nap más öltönyt veszel fel és hűdegazdag vagy, persze, hogy nagyon sok csajnak hirtelen fűdejó pasi leszel. Bezzeg egy jóképűnek szinte tökmindegy, hogy mit vesz fel, akkor is be fog jönni sok lánynak. Na jó ha szakadtul jár, akkor őt is elhajtják. De azért ez igazságtalan, hogy mindig azzal jönnek a lányok, hogy nem vagy jóképű stb, holott erről nem tehetsz. Azért te nem dolgoztál meg, a géneket nem te döntöd el. Persze jó testet még formálhatsz magadnak kitartó munkával, de az arcod már nem lesz jóképű. Hacsak megint nem az jön, hogy milliomos vagy és kés alá fexel, hogy megszépülhess. De azért ez a világ igazságtalansága, hogy olyanok miatt nem lehet enyém sok csaj, amiről nem is tehetek, holott belül igenis szép vagyok. De erre esélyt sem kapok, hogy megmutathassam, engem ez nagyon frusztrál.
2011. okt. 31. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Az úgy szól hogy NEM a ruha teszi az embert.

Mit ér ha Gucciba meg D&G-be mászkál ,amikor egy senkiházi sz@r ember.A lóvéra menő rib@ncok meg úgysem téged ,hanem a lóvédat szeretnék. Az mivel jobb?

2011. okt. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez így van, ahogy leírtad. És mindig is így volt. De nem csak bomba csajok vannak a világon. Keress külsőleg veled egy szinten lévő lányokat.
2011. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megy a ruhat az erdõben. Találkozik a Rókával.

-Szia Róka, én most megeszlek.

És hamm megette a ruhat a Rókát.

Megy tovább. Találkozik a Farkassal.

-Szia Farkas, én most megeszlek.

És hamm megette a ruhat a farkast.

Megy tovább. Találkozik a Medvével.

-Szia Medve, én most megeszlek.

És hamm megette a ruhat a Medvét.

Megy tovább. Találkozik az Emberrel.

-Szia Ember, én most megeszlek.

-Azt nem hiszem - mondta az ember és megette a ruhatot.


Mi a tanulság???????


Nem a ruhat eszi az embert!

2011. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez jó volt, legalább egy kis vidámság van az ürömben.
2011. okt. 31. 12:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de mégis mit vársz? Kinyilvánítottad a véleményed, tisztelet érte.

De most a csajoknak legyen a gondja, hogy ronda vagy? Vagy nem értem... Tény, hogy igazságtalanság valakit olyanért beskatujázni amiről egyáltalán nem tehet. Ezzel nem vitatkozom, de figyelj, az élet megy ám tovább... Nem kéne leállnod és sajnáltatni magad, mert úgy sem vezet sehova.


Ráadásul b@szottul általánosítasz, amibe nem tudok nem belekötni. Tudod, minden ember és minden nő más. Lehet 1 hónap múlva találkozol egy olyan lánnyal, akit már össze-vissza kihasználtak, elege van mindenből, és úgy fog örülni neked, mint egy álom pasinak. Te leszel az a ronda srác, akire bármikor számíthat, etc... De az is lehet, hogy 1 év múlva találkozol olyan lánnyal akinek éppenséggel pont tetszel. Megmondom neked az őszintét, én nagyon kevés olyan ronda emberrel találkoztam életemben, aki megfelel a te jellemzésednek. Holott mégsem tetszik minden egyes lány, aki velem szembejön!


A plasztikai műtéttel meg ne dobálózz, az rohadt drága, és az esetek többségében mocskosul látszik.

Egyáltalán nem vonzó. Engem pl simán a hányinger kerülget egy felpumpált ajkú, vagy egy labda csöcsű, szilikon fenekű nőtől...


21F

2011. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdekes amúgy hogy én már mind a két változatát is többször halottam, és tulajdonképpen mind a kettőben van némi igazság. Mert hiszen akármit is veszek föl, emberileg valóban nem leszek tőle értékesebb, viszont abban is van némi igazság hogy azért egy öltöny elegánsabb mint a tréningnadrág póló páros, de az ember értékét nem ez teszi, oké, de azért szerintem a legtöbben biztos nem vennének föl akármilyen nadrágot, cipőt, vagy pólót, tehát ez teljesen érthető hogy azért az ember igyekszik olyan ruhát viselni, amit nem tart égőnek, még akkor is, ha nem ez teszi az embert valójában.
2011. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elmondok valamit! Nagyon meglepődnél hogy milyen kevés lány van aki maga megy oda a pasashoz és nem fordítva, ha most valaki mindig úgy áll hozzá a dolgokhoz, hogy a csaj menjen oda hozzá az már alapból elvan sz*rva, még valami buliban talán könnyebben előfordulhatna hogy a csaj menne hozzád, de az utcán, meg tulajdonképpen szinte akárhol erre minimális az esély! Lehet hogy sok csaj gondolta rólad hogy nem vagy valami helyes, de azt szintén nem tudhatod hogy néhány igen helyes csaj neme pont az ellenkezőjét gondolta rólad? Szóval....
2011. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, és még az is rengeteget számít hogy magabiztosan és határozattan mész oda egy lányhoz/nőhöz, nem úgy mint aki azt sem tudja hogy hol van.
2011. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!