Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs barátja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátja?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam. Sokak szerint elég szép (szerintem is), viszont amolyan csendesebb fajta. Nem azt mondom, hogy nem szól soha senkihez, mert mindenkivel elbeszélget meg mindenki bírja, humoros, jó fej, kedves, okos. 19 éves, és eddig egyetlen barátja volt (annak már kb. másfél éve vége). Bár nem vagyok vele annyira közvetlen viszonyban, de tuti, hogy nem volt azóta pasija, és ez nekem furcsa. Tényleg szerintem sok pasinak bejön meg szinte mindenki szereti. De ennyire válogatós lenne, hogy neki senki nem jó? Vagy mit gondoltok, miért lehet ez?
2011. okt. 31. 17:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
12%

lehet,nemkel,neki,kapcsolat,csak,kefél,titokban,

arólmeg,ugyse,fogsz,tudni,mert,jól,titolják.:)

2011. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Talán mert nem kapcsolatfüggő?
2011. okt. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Magadról beszélsz. Ez egy anonym oldal, nyugodtan bevallhatod.

Amúgy igen, tedd lentebb a küszöböt. Esetleg szomorú vagy pasi nélkül?

2011. okt. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Honnan vagy olyan biztos benne,hogy nincs?

Nekem a barátaim tudják,hogy van barátom,de akik simán csak osztálytársak szerintem nem.

L17

2011. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mintha én lennék :D minden illik rám :D
2011. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
nagyrészükkel nem is beszélek,mert utálom őket :D
2011. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem azert nincs baratja ,mert tul sokat maszturbal ,igy nem kell neki egy fiu ...
2011. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem magamról beszélek.


Megkérdeztem tőle 1-2 héttel ezelőtt, hogy van-e barátja, és azt mondta, hogy nincs. Jóban vagyunk és szerintem nincs rá oka, hogy eltitkolja vagy letagadja...

2011. okt. 31. 18:03
 9/22 anonim ***** válasza:
Valszeg igen. Ha egy lány nem érti, h miért nincs barátja, az 99%-ban azért van, mert válogatós, és a kevésbé jóképű fiúkat észre se veszi.
2011. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Egyébként tetszik nekem ez a lány, nem tudom érdemes lenne-e bepróbálkoznom nála.
2011. okt. 31. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!