Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet a fiúknál esélye egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a fiúknál esélye egy olyan lánynak, akinek nincs sok barátja vagy alig vannak barátai?

Figyelt kérdés
Nyilván,ha nem jár el valaki,akkor nem is tud találni magának senkit,de ismerkedésnél (meg úgy egyáltalán)számít az,hogy egy lánynak mennyi barátja van?Az baj,ha visszahúzódóbb,csendesebb?Tudom,hogy sok ehhez hasonló kérdés van itt,de lécci válaszoljatok!Köszi :)
2011. júl. 24. 21:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én is a hasonló típusú csajokat kedvelem... és keresem. Szal nem, miért lenne hátrány?
2011. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem egyáltalán nem! Persze ez mindenkinél eltérő!
2011. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Nálam ez egyáltalán nem számít. Ha szimpatikus nekem egy lány, az nem a barátainak a számától függ. Ha pedig félénkebb és visszahúzódóbb, azt kifejezetten szeretem ;)

21/f

2011. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem a barátaid, vagy éppen a nemlétező barátaid érdekel minket fiúkat, hanem te!
2011. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

21:33

Miért szereted a csendesebb,visszahúzódó lányokat? :)

2011. júl. 24. 21:36
 6/24 anonim ***** válasza:

Lehet esélye.

Kifejezetten előny ha nincs sok barátnő akiknek bemutat aztán kitalálja,hogy féltékeny lesz rájuk és ezzel az őrületbe kerget:)(szeméjes sztori volt)

Az is szimpi ha félénk és visszahúzódó.

2011. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Öhm, nem akarsz ismerkedni? :)
2011. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Talán én? ***** válasza:

ezek a dolgok nem fogják vissza 1 párkapcsolat létre jöttét

sok normális pasi inkább ezek a csajok után kutat

csendes,szerény,visszahúzódó csaj párti vagyok én is :P(19/F)

2011. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 krisz936 ***** válasza:

én is a visszahuzodo lányokat szeretem..


mert nem mennek buliba.. nem rugnak be .. és nem f..,a mennek

2011. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hú,nem is tudtam,hogy ennyien kedvelnek minket. :) Amúgy én nem azért írtam ki ezt a kérdést,mert ezzel akarom növelni az önbizalmamat,csak érdekelt,hogy mások erről mit gondolnak. :)
2011. júl. 24. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!