Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha egy 13ésfél éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy 13ésfél éves csajjal járnék 15 évesen? Mert nagyon teccik és érett a csaj, de mit javasoltok ez ügyben, meddig mehetnék el stb mert várok én szivesen hiszen még amugy sincs 14 stb. N normális válaszokat adjatok, elöre kösszi

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 23:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

N normális választ adjak? N normális=nem normális. Oké, te kérted :)


1. Teccik-->tetszik

2. Te is ugyanolyan éretlen kölök vagy, mint ő, szvsz nem probléma.

3. Nem gáz, hanem folyadék^^

2011. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem gáz, ha jól érzitek magatokat együtt akkor hajrá! Az első két válaszolóval meg nem törődj!
2011. szept. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
öhmm oks kösz az értelmes választ, deh ha nm láttad még ak ne nagyonn itéld meg elöre.. am meg nekem igenis fontos a csaj és azért kérdeztem igazábol mit gondoltok a 2 év korkülönbség miatt.
2011. szept. 10. 23:14
 4/17 anonim ***** válasza:
29%

Tökmindegy.

Ha ennyi idősen nem a korának megfelelő dolgokkal foglalkozik,hanem pasizna,akkor csak idő kérdése,hogy te dugod meg vagy más.

Akkor már inkább te,nem?

Valaki úgyis megfogja záros határidőn belül.

Várd meg míg 14 lesz,aztán nevelj belőle egy első osztályú kis f@szráncigálót.

2011. szept. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

te dönts el

ha szereted, mehet, de ne dugd még meg

2011. szept. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz..csak vigyázz rá ;)

énis 13 és fél éves csaj vok és azt mondják koromhoz képest érett vok.

egyik velem egykoru barátnőm járt egy 15 éves fiuval..nagy szerelem volt.de amikor vége lett a srác nagyon köcsög volt és a lány teljesen összetört.

szóval nem gáz,de vigyázz h h bánsz vele..meg miket mondassz neki,és ne "arra" kelljen neked ő.Fel se hozd a témát előtte,merrt 13és fél évesen még nagyon korai.

2011. szept. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
utolsó, írj nekem privit
2011. szept. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
látom azért még vannak értelmes emberek.. kösszi :) amúgy meg teljesen véletlen volt a helyesírásihiba de mindegy..
2011. szept. 10. 23:16
 9/17 anonim ***** válasza:

miért irjak privit?:P

am nm :) rem segitettem


by: 13és fél éves csaj..:D

2011. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csak szexről még ne álmodozz egy jó ideig.
2011. szept. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!