Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan sikerülhetne összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerülhetne összejönni vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác,elég jó barátom,legalábbis senki mással nincs ennyit mint velem... Egy a gond,hogy egy másik lányba szerelmes,aki már egy csomószor hülyítette és játszadozott vele-tehát nem szereti... Nagyon beleszerettem ebbe a srácba,és sokszor átéreztem a helyzetet,mivel velem is történt már sokszor ilyen... Szinte sorstársak vagyunk... csak ő azt a lányt szereti... vagyis szeretné... mit tegyek? :(
2011. nov. 1. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy szomorú pillanatban kapd le.
2011. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Hugyozd körbe.
2011. nov. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szia,


Ő tudja, vagy sejti hogy mit érzel iránta? (jártam hasonló cipőbe)


És az nem jó ötlet, hogy gyenge pillanatában kapd le...

Velem az történt, hogy egy közös (kettesben) ivós beszélgetős party után megkért kisérjem haza, és mint utólag kiderült rájátszott egy picit a piára, és a puszi helyett egy csók volt... És kb. 3 hónap után bevallotta, hogyha másképp álltam volna a dologohoz a piára fogta volna.

És annak ellenére, hogy addig csak barátként gondoltam rá rájöttem, arra hogy ő kel nekem...



Üdv:

Petya 27

2011. nov. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tuti felejtős, amíg nem mond le a másik lányról.
2011. nov. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nem félsz attól, hogy a barátságotok rovására mehet, hiszen éppen azt írtad, hogy senki mással nem lóg annyit mint veled, és ha nem működne veletek a dolog, akkor hogyan tovább? Ez a barátságból szerelem nem szokott működni...
2011. nov. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia.


Sztem sem jó ötlet lekapni őt, ezzel kihasználod érzelmi hullámát, ami nem fair dolog.

Úgy gondolom, a legjobb megoldás, hogy ne csinálj semmit, csak légy mellette mindig. Ugyanakkor félő, hogy ha most is sokat együtt vagytok és összejöttök, kb senki másra nem fogtok figyelni csak a másikra, ami a körülöttetek lévőkre sértő hatással lesz.

Az idő elrendezi az érzéseket, ne sürgesd, van időd....


Üdv

2011. nov. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Egyenlőre várok,és csinálom azt,amit eddig... támogatom mindenben :)
2011. nov. 1. 10:01
 8/10 anonim válasza:
Kedves lány, na, "hogy áll a szénád"? Mi haladás az ügyben?
2012. jan. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
összejött,ennek már három hete:) köszönöm a válaszokat! :)
2012. jan. 8. 23:05
 10/10 anonim válasza:

Gratulálok... remélem jól elvagytok...

Üdv: Petya27

2012. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!