Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mennyire örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire örülnétek egy kézcsóknak,3 puszi helyett, köszönésnél?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy azon gondolkodok, h most kézcsókot fogok adni a kiszemeltemnek, mivel most fogunk harmadjára találkozni és azt szeretném, h kicsit más legyen. Szerintetek jó ötlet ez a részemről vagy nagyon megijedne a csaj? Úgy tervezem, h oda nyújtom a kezem, azt fogja hinni h kezet szeretnék vele rázni de ehelyett inkább adok a kezére egy puszit. :)
2011. nov. 1. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülni fog, de csak ha tetszel neki.
2011. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon romantikus és kedves gesztus, én biztos örülnék neki. :)
2011. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 rémuralom ***** válasza:
100%
Jó ötlet, de ne nyújtsd a kezed, hanem gyengéden fogd meg és emeld fel az övét. A kinyújtott kezet nem fogja tudni értelmezni.
2011. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátom már a legelső találka után így köszönt el tőlem (nem hagytam megcsókolni magam), akkor is imádtam, aztán pár héttel később összejöttünk, azóta eltelt 4 év, de még mindig kapok kézcsókot a búcsúcsók után- IMÁDOM!!! :)

Szerintem más lány is nagyon örülne neki ;)

20/L

2011. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben, közönöm az eddigi tanácsokat, megfogadom őket. :) Nagyon különleges lánynak tartom, ennyit bőven megérdemel tőlem. :)
2011. nov. 1. 15:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tuti elolvadnék. :)
2011. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

hát marha egyszerű a válasz:ha bejösz neki tök mindegy hogy kézcsókot eszkimópuszit adsz neki vagy pukedlizel.ha nem jösz be akár a fejedre is állhatsz,hiába


nem ez a vízválasztó

2011. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kedves gesztus főleg ha tetszel neki. Ha harmadjára találkoztok valószínűleg így van... nekem ha a fiú nem tetszik akkor alapból nem megyek el vele, nem keltek benne hiú ábrándokat... Amúgy én a 3 puszitól viszolygok. Kettő ember! A hármat a városi libák és rajok művelik... az értelmiségiek nem divathóbortot hajkurásznak... Nálam a hárompuszisok alapból ejtett projektek...
2011. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Utolsó! :) akkor adok neki kézcsókot :D
2011. nov. 6. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!