Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van egy 12. -es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy 12. -es lány, nagyon tetszik, de én csak 9. vok és mindíg az osztály társaival van és nincsen elég önbizalmam, hogyan ismerkedjek idősebb lányokkal? (A lecsesző, lenéző üziket légyszíves mellőzzétek)

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 10:11
1 2
 11/14 anonim válasza:
pedig legyen önbizalmad mert én is 9.es vagyok és 12.es barátnőm van, szóval nem lehetetlen :) igaz nálam kicsit máshogy volt a helyzet mert mi már 1 éve ismerjük egymást de csak 1 hónapja jöttünk össze :) sok sikert
2011. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező? Nekem most tetszik egy 4 évvel fiatalabb srác. És azon gondolkodom h úgy se jönne velem össze mert öreg vagyok :(Pedig a koromnál fiatalabbnak nézek ki :(
2011. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A jelenlegi barátom anno 9-ben egy 12-es lánnyal járt, és ez a csajszi amúgy is jóval érettebb volt a koránál, barátom viszont elég gyerekes a mai napig...mégis összejöttek. :S

Szóval nincs lehetetlen..ha te úgy érzed, lenne esélyed, próbálkozz be, nem tudhatod;D

2012. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát, öregem... Vagyok, mindig, osztálytársaival.
2012. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!