Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Beindítana ez a fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Beindítana ez a fajta haj?

Figyelt kérdés

Nekem vállig érő, szőke, egyenes hajam van. Kb. egy hete behullámosítottam és sokkal dúsabbnak tűnt. De úgy néz ki mint egy oroszlánsörény. Arra gondoltam hogy tuti mindenki hülyének fog nézni, de nem. Mindenkinek tetszett és most azon gondolkodom hogy ennyire tetszik nektek ez a fajta haj stílus vagy nem tudom :D Mit gondoltok?


Valami ilyesmi frizurára gondoljatok: [link]


Köszi előre is a válaszokat! :)


2011. nov. 2. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs vele. nem is hasonílt az oroszlánsörényre.
2011. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Hát ez olyan mitn egy csapzott patkány... Messze van az oroszlánsörénytől :S


Inkább ez a szexi:

[link]


[link]

2011. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem bejön a linkelt kép. Szerintem teljesen rendben van az, hogy beindít, ahhoz olyan öltözék is kell.

21/F

2011. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó.. Nem én vagyok a képen de ilyesmi hajam van csak kicsit rövidebb. Amúgy meg a kinézetem 178cm magas, sportos, vékony lány vagyok. Szolid, de kicsit merész az öltözködésem. Sminkelni sminkelem magam, de nem rakok magamra 5 kilót, hanem csak szépen normálisan. És az ilyesmi hajjal párosítom ezeket. Köszi a válaszokat :))
2011. nov. 2. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:

A képen a csaj jöhetne :D

Na figyu linkelj légy oly szíves nekünk egy képet magadról mert egyén függő :)

2011. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
attol függ megy e az arcodhoz, alkatodhoz. amugy bejövős lehet
2011. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!