Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? (Rövid a kérdésem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Rövid a kérdésem, de nem baj. )

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel elkezdtem levelezni. (nem ismeretem előtte, személyesen nem is találkoztunk).

Alig beszélgettünk még, de máris találkozni akar.(messze lakunk egymástól) Küldött képet, és nem jön be, de ezt nem akarom neki megmondani. Hogy koptassam le úgy, hogy ne bántódjon meg? Egyszerűen ne írjak neki vissza?


2011. nov. 3. 17:28
 1/6 A kérdező kommentje:
ismertem*
2011. nov. 3. 17:29
 2/6 anonim ***** válasza:

mindenképpen írj vissza !!!

tudod milyen szar ha nem írnak vissza?

hidd el nagyon

2011. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a legjobban azt tudom ilyen esetben tisztelni egy lányba, ha elmondja h nem akar megbántani, de nem jövök be neki, és feleslegesen nem akar tovább hitegetni, ez van!

Az a legrosszabb amit tehetsz, hogy nem írsz vissza!

2011. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy foglalt vagy.
2011. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

minek szerettek ti lányok-csajok-nők kamuzni.

legjobb az őszinteség.


ne haragudj de nem vagy az esetem és nem szeretnék veled találkozni

2011. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan így voltam egy csajjal. Minden nap írtam neki, de nem nagyon írt vissza, meg 1-2 szóba. Aztán töröltem a fészbukról. Rá pár napra írta, hogy miért töröltem. Most megint az ismerőseim között van, de nem írok neki, mert úgysem válaszol. Azóta nem írok neki, de ős sem keres engem.


Mindenképp írj neki vissza ha ír, mert nagyon szarul tud esni!

2011. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!