Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok 15-18 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok 15-18 év körüli rendes lányokat?

Figyelt kérdés
15/f vok, és elegem van az ilyen kis pláza ciicákból, akiket csak a pénz érdekel, és azt leszarják, hogy milyenek vagyunk belülről, rendes lányok merre fele fordulnak elő???Nagyon szeretnék végre megismerni egyet,de eddig nem volt még ilyenhez szerencsém :( :( :(
2011. nov. 6. 19:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Zárdában.
2011. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
hát már sajnos igen kevés van... annyit mondhatok h ne discoba próbálkozz és került a ribancos kinézetü csajokat... próbálj meg neten v más helyen ismerkedni
2011. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:

www.csajokespasik.hu :)

amúgy társkereső :)) ha nem vagy "ronda" akkor találsz magadnak. De nem kell sietni sok időd van még a lányok terén.

2011. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
én egy vagyok a "rendes" lányok közül. :)
2011. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Definiáld a rendeset.
2011. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%-osnak is szólt. :D
2011. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

ezt jó lenne tudni, még nekem se sikerült egy olyat se találnom, akivel egy hullámhosszon lennénk... :(

Bár egyik nyári éjszaka már majdnem sikerült, itt a GYK-n :D

2011. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

eläin: nem tudom, mások mit értenek "rendes" alatt, én azt hogy vannak önálló gondolataim, intelligens vagyok, tudom mi történik körülöttem a világban, nem vagyok felületes, szeretek szépen, ízlésesen, sőt öltözködni, de tudom hol a határ szexi és közönséges között, szellemileg teljesen érettnek gondolom magam, nem kavarok fűvel-fával és nálam elengedhetetlen szempont, hogy egy fiúnak legyenek belső értékei. persze a fizikai vonzalom is nagyon fontos, ami a külsőből adódik, szóval így a külső és belső ad ki valamit, amihez vonzódok. :)


egyébként egyáltalán nem vagyok olyan beképzelt, mint amilyennek ez hangzott, sőt inkább önbizalom hiányom van.:)

2011. nov. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
akárhol, csak észre kéne venni őket..
2011. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

a 'rendes' lányok lehet hogy nem gyk-n szeretnének párt találni és nem regisztrálnak társkeresőkre sem...

és ez, hogy 'kerüld a plázacica kinézetű lányokat' mi? attól hogy valaki ad a külsejére, még nem feltétlenül plázacica. keresgélj a suliban vagy barátok között, csak akad egy-két normális

15/L

2011. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!