Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok olyan szép lányoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan szép lányokat, akiket nem a külsőségek érdekelnek legjobban?

Figyelt kérdés
Nem az alapján élik az életüket hogy az ismerőseik mit szólnak meg hogy mit mondanak a Viván és az MTV-ben, hanem a saját véleményük alapján.
2011. júl. 11. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
haha. olyat nem találsz
2011. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szamóca.. ***** válasza:
100%

"Hol találok olyan szép lányokat, akiket nem a külsőségek érdekelnek legjobban?"

ezen csak én röhögöm el magam...? téged is érdekel hogy szép legyen, akkor őt miért ne? neked miért nem jó a csúnya, akit nem a külsőségek érdekelnek...? tiszta szánalom már nem azért...

2011. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? jobb esetben ez kb. a 17 év fölöttiek nagyobb részére már nem igaz.. (mármint Viva meg MTV?.. pff. hol élsz te?)
2011. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

álmodban.

persze ők legyenek szépek, tökéletes külsejűek, de fogadjanak el téged csak a belső értékeidért xD

ilyen a mesében van

nem azért strapálja magát 1 jó nő és foglalkozik órákat a külsejével, hogy majd csúnya pasival járjon

2011. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem kell így felhúzni magatokat :D

A szépet azért írtam, mert érdekel h csak a kevésbé szépek nem adnak a hülye magazinok meg TV véleményére vagy a szépek közt is van ilyen.


Egyik válaszolónak meg gratulálok ha a szép nő nálad a szépítkezéstől lesz szép. Számomra a szép az, aki akkor is szép, amikor reggel felkel melletted az ágyban, nem csak vakolt arccal menő cuccokban.

Engem meg hanyagoljunk, nem én vagyok a kérdés tárgya. Köszönöm :)

2011. júl. 11. 22:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára 15 évesen láttam zenecsatornákat... Amúgy meg hiába magyarázkodsz, a kérdés akkor is visszás. Erre még mindig az a válasz, hogy egy szép lány, ha megteheti, akkor nyilván egy helyes és normális sráccal fog járni, nem egy csúnya és normálissal, csak azért, hogy ne nevezzék ki felszínesnek.
2011. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na jó, nem értitek a lényeget. Jártam már néhány szép lánnyal ( ha mások véleményére adnék, a suli legjobb csajai közül) de mindegyik a külsővel foglalkozik meg hogy a bnői mit mondanak és ettől undorodom. Érdekelne hogy ismer-e valaki olyan nőket akik "szépek" és nem felszínes dolgokkal törődnek.

Ennyi. De akkor törődjek bele hogy akik külsőre SZÁMOMRA szépek, azok valszeg felszínesek?

2011. júl. 11. 22:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
De mit értesz felszínesség alatt? Mi az, amiben a barátnőik véleményével törődtek? Mert nekem pl a 6 elég jó barátnőmmel olyan a barátságunk, hogy csak mélyebb dolgokról beszélünk, egyáltalán nem dívik köztünk, hogy jajj de csini vagy ma, vagy hogy jajj hol vetted azt a tasit... nem érdekel a véleményük a külsőmről, az a lényeg, hogy a barátomnak és magamnak tetszek, és a barátomat se szólja meg egyikük se, én se kritizálom a pasijaik külsejét, max arról mondom el a véleményem, ha szemét módon viselkedik a srác... Megjegyzem, ezek egyetemi barátnőim.
2011. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

engem szépnek mondanak, nem szoktam sminkelni magam.

de szívesebben járnék szép és normális sráccal, mint nem szép és normálissal.

voltak kigyúrt, félisten pasijaim, de otthagytam őket, mert nem lehetett velük értelmesen beszélgetni.

viszont akkor sem járnék olyannal, akinek taszít a külseje, vagy ha ránézek, nem érzem azt hogy igen, vele szívesen szeretkeznék.

szerintem ez nagyon fontos oda-vissza.

lehet várni szép lányokat és oltani mindenkit, aki megmondja őszintén hogy nem az a jellemző, hogy a dekoratív csajok az ilyen "egy fokkal szebb csak az ördögnél" -típust keresik.

rengeteg fiú ismerősöm van, akik értékesek emberileg, mégsem tudnék velük járni - egyszerűen, ha undorít a külseje, hiába szép a belseje, maximum haverilag fogom becsülni.

ez mind csak a saját véleményem, sosem befolyásolt másé, és nem járnék v.kivel csak azért, mert más azt mondja.

volt átlagos barátom egyébként, de nála megfogott valami a külsejében és tetszett.

egyébként teljesen attól függ, ennyire elfogadhatatlan a külsőd. ha "csak" pl. nagy az orrod, de mellette szexis, férfias vagy, teljesen más, mintha a fél arcod brutálisan összeéggett volna egy balesetben...

2011. júl. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A felszínesség alatt azt értem ,hogy a divat után megy, nincs saját stílusa, hanem azt másolja amit a média diktál vagy az a fontos számára, h mittomén, kigyúrt pasija legyen és nem azért mert neki tetszik, hanem mert a bnői vagy a TV ezt nyomatja. Remélem így átjön. Egyébként az utolsó két választ köszönöm, pont ezekre voltam kiváncsi :)
2011. júl. 12. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!