Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok 14/16 nálatok mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 14/16 nálatok mi a bejövős egy fiúban? (lent)

Figyelt kérdés

Értem én hosszú hajú (kicsit dzsásztin bíbörösxD) tengerkék szem, közepes testalkat(igen van fila táskám is:DxD) Változatos öltözködési stílus, nemtróger. Nektek ekközül mi a bejövős és mi az amivel ki lehetne egészíteni?

Jólelkű, kedves vagyok, nemperverz, szeretek poénkodnixD kicsit idétlen vagyok(de ritkán) Nem szokásom a féltékenység stb... rossz: szeretek kockulni :DxD


2011. nov. 7. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
xD
2011. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Hát a stílus télleg meghatározó:) az télleg jó ha vicces vagy, de nem mindig a Jástín Bíbőrök a jók. Nállam pl a deszkásoknak van előnyükxD nállam télleg a stílus a lényeg, legyen egyedisége és ne legyen tömeg gyártmány, legyen beszédes, pl egy Punk is lehet elragadó csak meg kell ismerni belűlről. Vagy attól még h egy kicsi súlyfelesleg van rajta (persze nem a dagadt hájpacnikra gondolok, csak mondjuk kicsi felesleg van rajta) akkor is lehet valaki jó pasi, igazi kis ölelgetni való maci:) 16L
2011. nov. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

kicsit kicsúszok a korosztályból, aki ténleg szerelemre vágyik meg 1társra az nem stílus alapján fog választani :) nem volt még olyan sok barátom de ahány annyi féle stílusú :D de mondjuk szeretem ha 1srácnak kicsit hosszabb a haja (nemm ilyen fullemo de azért koasz se legyen :D)személy szerint szeretem ha minimum 1fejjel magasabb nálam, de főleg a belső számit :) idétlenség meg igenis belefér ;) kockulni meg mértékkel ;)

17/L

2011. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ott már régen rossz szerintem , hogy szeretsz kockulni :D
2011. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

hmm...

Erre én is kíváncsi vagyok.

Ez pl bejön nektek: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. ?

2011. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

hát ami kizáró ok a vasalt haj, kisfiús arc, fila táska, lila-rózsaszín cuccok, csőgatya, new yorkeres "menőpólók"...


én a férfias, magas, erőt sugározó, védelmező pasikat szeretem, akik idősebbek nálam 2-3 évvel.


kisugárzása legyen "rossz, komisz", lehet kicsit rocker beütés is, kizáró ok még akopaszság, vagy a felzselézett haj.


hát szerintem t enem jönnél be nem bírom az ilyen bieber hasonmásokat (nekem már az vagy ha olyan a fejed), meg aki kocka, meg mindenhová idegesítő Xd-ket ír.

legyen értelmes, beszéljen sokat, szeressen, dícsérjen, kényeztessen sokat, legyen aktív a kapcsolatban, legyen vidám, vicces

2011. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
jaja még annyi hogy tényleg legyen egyéniség, ne legyen ilyen tömegfiú...
2011. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ja és legyen ÉRETT!!!
2011. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hát nekem nem jön be ez a justin-os haj... a zselézett haj tetszik. szeretem a magas (180-190) pasikat, én is 175 vagyok. a kis borostásakat, és ne legyen dagi, hanem legyen valami alakja, de nem kell hogy kigyúrt legyen. :D szeretem az értelmes pasikat, de persze azokat akikkel el is lehet hülyülni. de engem idegesit a sok "xD"-d... :D
2011. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem kívülről a Paul Wesley féle pasik jönnek be. Nem egy izomagy, de nem is sovány.Legyen sportos. Inkább legyen kicsi súlyfeleslege, minthogy vékonyka legyen. Belsőleg: vicces de érett, nyugodt.
2011. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!