Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melegek: Egy első randin ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek: Egy első randin ti milyen meglepetésnek örülnétek?

Figyelt kérdés
Ja, és megkérem a homofób válaszolókat, hogy mellőzzék a tahó megjegyzéseket mert nem érdekel :) Köszi!
2011. nov. 7. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy? Én mindenképpen annak, ha egy olyan partnerre találnék, akivel kölcsönösen jól összejön minden. A szex is és más is. Többre nem vágynék.
2011. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is arra vágyom, fiú vagyok. Hát jó lenne, de szeretném meglepni őt valamivel valami ajándék vagy valami aminek biztos örülne. Nem vagyunk együtt meg semmi.
2011. nov. 7. 19:58
 3/16 jin ***** válasza:
0%

pedig már pont azt akartam írni

na de ma nincs troll hangulatom......

am hiába kéred lesznek akik pótólják az én írásom....

:DDDDD

2011. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
és az kit érdekel? :)
2011. nov. 7. 20:02
 5/16 A kérdező kommentje:
nyugodtan irkáljatok ilyeneket engem nem zavar. A kérdésre a választ viszont várom.
2011. nov. 7. 20:10
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
vmi Finom piának
2011. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Na szóval, akkor én most próbálok valami használható választ összedobni! :) Mivel (gondolom) még nem ismered eléggé próbálj meg valami kis apróságot venni, aminek mondjuk te is örülnél, csoki, vagy akármilyen kis dísztárgy, stb.. Ez az anyagi része a dolognak. Akkor másik megközelítés: pl. vidd el valami olyan helyre ami valamilyen szempontból különleges, stb... aztán ha összejön a dolog és kiismered őt később már nem lesz ebből baj! Sok sikert nektek! :) 18/f
2011. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! Egyébként nem vagyok heterofób.
2011. nov. 7. 20:42
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hetero lányként nehéz egy meleg fiú fejével gondolkodni:)

De szerintem aminek mindenki örül, az lehet csoki, valami finom alkohol, pl bor, az klasszikus:) Persze randi együtt elfogyasztani!

Illetve szerintem maga az élmény is lehet meglepetés. Vidd el valami gyönyörű helyre, amit nem ismer, vagy egy eldugott, hangulatos kis étterembe, kávézóba...

Hát, nem tudom, mennyire hasznosak az ötleteim. Próbáltam elvonatkoztatni attól, hogy én minek örülnék, és abba belegondolni, hogy más minek örülne.

2011. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 kovpet ***** válasza:
Első randira nem kell semmi, szerintem.
2011. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!