Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miröl beszelgessünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miröl beszelgessünk?

Figyelt kérdés
2 hete minden nap többször beszelgetek egy sraccal,mar 2x talalkoztunk is es hetvegen is jön 100 km.rt,hogy lasson,DE nincs közös temank vagyis en egyszerüen le vagyok blokkolva,nem tudom MIT mondjak.A telefonban is nagyokat hallgatunk vagy pedig butasagokrol beszelunk,holott erzem hogy vonzodunk egymashoz nagyon.Legyszi adjatok tippeket temakrol.A szerelmet mindig kerüljük szobahozni,mert mindketten nem reg csalodtunk.Help. :(
2011. nov. 7. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
A hosszú és rövid magánhangzókról, illetve az ékezetes betűk fontosságáról általában.
2011. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ugy altalaban külföldön elek te nagyon okos es kulturalt valszolo.
2011. nov. 7. 22:32
 3/11 A kérdező kommentje:
Es meg ezt a mondatot is elrontottam,a lenyeg az,hogyha tanitani szeretnel akkor legyszives azt egy iskolaban tedd,mi itt csak tanacsokat kerünk.
2011. nov. 7. 22:34
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Elso te egy nagyon gátlásos gyerek lehetsz.

Beszélgessetek filmekrol, kajáról, mit szerettek csnálni, hobby, nyár, konyvek, zene. Én egy csajjal amikor eloszor kint voltunk órákig filmekrol beszélgettunk, meg egymásnak tettunk fel "mi a kedvenc" kérdéseket. Vedd lazára, fog menni magától. DE! Semmiképpen ne politikáról, exekrol, rossz dolgokról.

2011. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolso,köszi ari vagy.A baj,hogy az agyam leblokkol es nem tudom,hogy hogy oldjam fel.Olyan benanak erzem magam.Pedig mindenkivel orakat csacsogok csak vele nem megy.Szerintetek igy elmegy tölem egy idö utan a kedve?
2011. nov. 7. 22:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is külföldön vagyok, és a billentyűzet átállítása kb. 5 percet vesz igénybe.
2011. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
CTRL+SHIFT
2011. nov. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Előző vagyok, elírtam... :D ALT+SHIFT
2011. nov. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Istenem,neked mennyi idöd van kötözködni!De azert köszi.Mi lenne amugy,ha a kerdesemre is valaszolnal? :)
2011. nov. 8. 07:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem megy a beszélgetés ,akkor nem ő az igazi !
2011. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!