Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most csak hiszti lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most csak hiszti lenne, vagy valami próba szerűség?

Figyelt kérdés
Az van, h megvolt az első randi egy lánnyal. Ez egy kicsit félresikeredett, de még aznap azt mondta h ő szeret, és többet akar. Ez volt vasárnap. Hétfőn elment suliba, és utánna már nem tudom mi lett vele, de azt mondta h nem tudja mit akar, nem hisz magába. Ilyenkor mi van? Vagy lehet h csak így akarja megtudni h mennyire vagyok képes harcolni érte?
2011. nov. 9. 16:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szval érdekelne lányok véleménye h ők mikor csinálnak ilyet, meg fiúké is h történte már velük ilyen, és h mi lett a vége.
2011. nov. 9. 16:42
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudja, mit akar. Legyél türelmes vele.
2011. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 LadyLee ***** válasza:
Aki az első randin olyasmiket mond, hogy szeret, az azt sem tudja mit jelent a szó.
2011. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi lányok mindig tudjuk, hogy mit (nem) akarunk. Sokszor viszont félunk, hogy megbántjuk a másikat, azért inkább kodosítunk és ilyenkor jon nagyon jól a "nem tudom mit akarok" mondat. Nem tudom mit akarok = tudom, hogy mit akarok, de megbizonyosodtam róla, hogy sajnos nem te vagy az:(

Nem érdemes az idodet, energiádat, vágyaidat olyan valakire pazarolni, aki "nem tudja mit akar". Tovább kell lépni és esélyt adni arra, hogy megismerkedj valakivel, aki tudni fogja, hogy téged akar :) Mindenképpen jobban jársz.

24/L

2011. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi h ezt elmondtad. Innentől megszakítok vele minden kapcsolatot :)
2011. nov. 9. 21:02
 6/12 A kérdező kommentje:

Erre még válaszolnál nekem ha megkérlek?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. nov. 9. 21:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Én az első vagyok, szintén 24/L. Ha tizenéves, tényleg lehet, hogy nem tudja, mit akar. Nem kell vele minden kapcsolatot megszakítani, hagyd, hogy lépjen valamerre. Ha nem keresi a társaságod, tényleg nem akar semmit.
2011. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen tizenéves. Ő 16, én 20.

Sztem tényleg az van amit a másik 24l mond, m igazából elég flegma lett, m alig akar beszélni velem, mondván h nem biztos magába. Sztem ha valaki nem biztos magába, lehet az akárhány éves, az keresi a másik társaságát, h mozduljon valamerre, de ő semmire nem hajlandó. Nem tudom. Ilyennel még nem találkoztam.

2011. nov. 9. 21:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogyha flegma lett és alig akar beszélni veled, akkor egyértelmu, hogy nem akar semmit.
2011. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem én, csak akkor ne azt mondja h magába bizonytalan, hanem mondja meg egyenesen amit én is tudok, csak tőle akarom hallani. Mind1 azóta már helyretettem egy kicsit.
2011. nov. 9. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!