Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keressem vagy hagyjam? Csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem vagy hagyjam? Csajok mért van ez a hiszti?

Figyelt kérdés

A barátnőm mérges rám. Nem komoly dolgokon bukott ki és épp ezért nem is értem. pl olyanon h mikor msnen beszélgetünk nem akartam neki bekapcsolni a kamerát(megjegyzem volt h ő sem kapcsolta be és én ezzel indokoltam) aztán most zh időszak van és mondtam neki h nem akarom h miattam rontsa el és ezért jobb lenne ha nem írna sms-t(2óránként ír) meg mondtam neki h azért feküdjön le aludni. És azt kaptam vissza h ne szóljak bele, meg h egy sms 1 perc míg megírja :S

Aztán mondta hogy most akkor pár napig nem beszélünk, ne is keressem sőt ami jövőhéten lesz bál arra sem kell elmennem mert úgysem akartam(persze akarok), jah meg hétvégén sem találkozunk.

Ilyen helyzetbe mit lehet tenni? Én keressem vagy várjak míg ő hív.


2011. okt. 17. 15:18
 1/5 napietus ***** válasza:
szerintem ne keresd soha többé. hisztisp*csa.
2011. okt. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyjad , majd rájön hogy milyen gyerekes volt .
2011. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy mostanában fáradt vagy ideges a sok zh miatt, és azért hisztis, de most pár napig szerintem hagyjátok egymást. :DD
2011. okt. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mennyi az a pár nap? Én keressem mondjuk úgy csütörtökön vagy várjak míg ő hív?
2011. okt. 17. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Várd meg míg ő hív ne csicskulj be neki!
2011. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!