Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félek a szemébe nézni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a szemébe nézni, egy fiúnak is?

Figyelt kérdés

Sokszor mennek el úgy mellettem hogy a szemembe néznek, de én nem merek vissza nézni. Csak akkor nézek egy fiút (aki tetszik) ha nem rám néz. Félek belenézni a szemébe egy tized másodpercnél is tovább mert nem tudom mire gondol, hogy miért néz. Csak azért mert én is nézem vagy tetszek neki vagy csak úgy éppen engem néz azt csáá vagy ismer? Mert érted sose, tudom hogy egy fiú miért néz. Ti hogy vagytok ezzel, mit csináltok ha egy fiú rátok néz? Honnan tudjam hogy "úgy" néz rám?

Mert ha ezt folytatom sose lesz senkim! 15/L


2011. nov. 9. 19:17
 1/5 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok, van egy helyes fiú a sulimba aki nagyon tetszik és mindig a szemembe néz de én sem tudom miért, azért mert tetszem neki vagy csak úgy rám néz. Ugyan így vagyok ezzel a dologgal. :D de szerintem lehet hogy csak oda kéne menned hozzá köszönni és elkezdeni dumálni ha igazán tetszik
2011. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
jahh bocsika előzö vagyok 14 éves
2011. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Öhh...xD Ez bonyolult na mindegy, hogy így oda menni hozzá meg hasonlók. én ezt fordítva képzelném el meg vannak még ennek bonyolult részei. Amúgy én nem egy konkrét srácra gondoltam, hanem az összesre aki rám néz! :D
2011. nov. 9. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert buta és gyáva vagy, nektek kéne a jeleket adni csajok!!!!!!!!!!

De nem csináltok lósz*rt sem!

merj a szemükbe nézni!

Mi az már hoyg nem csinálsz semmit?Kinek hiszed te magad?

2011. nov. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem az csak, nem akarom magamat hülyén érzeni, mert ha csalódok utána biztos nem merek bele nézni a szemébe! Tudnátok segíteni hogy ti ezt hogy csináljátok? Bele néztek a szemébe ésss? Hogyan keltitek fel az érdeklődését?
2011. nov. 10. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!